WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Od 5 do 50000 Hz – tyle usłyszycie z zestawem Precog Analog od XPG

Oddział XPG firmy ADATA ujawnił swój najnowszy gamingowy zestaw słuchawkowy, czyli model Precog Analog, który idzie w ślad modelu Precog sprzed roku, kusząc jednak niższą ceną.

Model Precog Analog wyróżnia się tak naprawdę dwoma elementami, ale tym najważniejszym jest zdecydowanie obecność podwójnych przetworników, bo elektrostatyczno-dynamicznych, które trafiły dzięki XPG po raz pierwszy na rynek zestawów słuchawkowych do gier. Nic dziwnego, że producent chwali się świetną jakością dźwięku i certyfikatem Hi-Res Audio.

Te przetworniki, łącząc wszystko to, co dobre z obu światów, zapewniają wyraźny i czysty dźwięk o wysokiej częstotliwości. Cienkie i lekkie membrany elektrostatycznych przetworników generują dźwięk na całej powierzchni i zapewniają szybki czas reakcji, podczas gdy dynamiczne przetworniki oferują głęboki bas i solidny dźwięk o niskiej częstotliwości.

Wszystko to składa się na zestaw słuchawkowy, który obejmuje wysokie częstotliwości bez poświęcania basu, zapewniając pełną jakość dźwięku na paśmie od 5 do 50000 Hz.

Czytaj też: Tak wygląda prototyp AMD Big Navi

Kolejną wyjątkową cechą Precog Analog są opatentowane, oddychające nauszniki z materiału, które mają skośną orientację, zapewniającą naturalne dopasowanie. Dzięki temu nie uciskają głowy użytkownika nawet podczas noszenia okularów, a same w sobie zapewniają doskonałą izolację akustyczną. Zestaw wyposażono dodatkowo w mikrofon o wysokiej czułości, a za łączność opowiada tradycyjny jack 3,5 mm.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News