Reklama
aplikuj.pl

Zmarł Jay Benedict. Aktor znany z Obcego przegrał walkę z koronawirusem

Jay Benedict zmarł, nie żyje Jay Benedict, aktorzy zmarli na koronawirusa,

Jay Benedict, aktor znany ze swoich ról w Mroczny Rycerz Powstaje i Obcym zmarł w wyniku zakażenia koronawirusem. Miał 68 lat.

CZYTAJ TEŻ: Voleflix – darmowa platforma z klasykami kina

Choć chcielibyśmy ograniczać się tylko do dobrych wiadomości, to niestety, ale złych nie unikniemy, zwłaszcza w obliczu pandemii koronawirusa. Wiele gwiazd informuje o zakażeniu jednocześnie cały czas ostrzegając i prosząc wszystkich o dbanie o siebie, zachowanie bezpieczeństwa i rozwagę. Mimo tego zakażonych przybywa, a zgonów jest coraz więcej.

Rodzina Jaya Benedicta poinformowała o śmierci aktora. Powodem były powikłania po zarażeniu koronawirusem. Wiadomość pojawiła się na stronie internetowej Benedicta.

Z wielkim żalem zawiadamiamy o śmierci Jaya, która nastąpiła 4 kwietnia w wyniku powikłań narastających po zarażeniu koronawirusem.

Aktor dożył 68 lat. W swoim dorobku miał wiele ról zarówno filmowych jak i serialowych. Grał w brytyjskich produkcjach takich jak: Detektyw Foyle czy Emmerdale. Najbardziej znany był jednak z występów w Obcy – decydujące starcie i Mroczny Rycerz Powstaje. Benedict użyczał też swojego głosu w dubbingach gier. Wraz ze swoją żoną Phoebe Scholfield prowadził firmę Sync or Swim zajmującą się postprodukcją filmów.

Współpracownicy z planów filmowych wspominają go jako wspaniałego aktora i miłego, kochającego człowieka. Dodają, że wiadomość była dla nich prawdziwym szokiem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News