Reklama
aplikuj.pl

Zwiastun codzienny – [10.08.2020]

Zwiastuny filmów i seriali są bardzo ciekawe, ale często potrafią nam umknąć w ciągu dnia. Dlatego codziennie dostaniecie od nas zestawienie trailerów, które trafiły do sieci. Wszystko po to, byście byli na bieżąco!

Magic Camp

Głównym bohaterem Magic Camp jest Andy Tuckerman, zapomniany magik, który postanawia wrócić na obóz dla magików jako nauczyciel. Jednak jego celem jest nie nauczanie, a wygranie konkursu, w którym nagrodą jest Złota Różdżka. Wkrótce na nowo odkrywa miłość do magii, gdy grupa obozowych outsiderów oferuje mu swoją pomoc.

Premierę filmu zapowiedziano na 14 sierpnia na Disney+. W obsadzie:  Adam Devine, Gillian Jacobs, Jeffrey Tambor, Nathaniel McIntyre, Cole Sand, Josie Totah i Aldis Hodge. 

Czytaj też: Recenzja polskiej antologii W domu – pandemia to czas twórczego szaleństwa i przesady

Rozłąka

Netflix pokazał dzisiaj zwiastun serialu Rozłąka Stworzonego przez Andrew Hinderakera. To nakręcony z rozmachem wzruszający dramat o nadziei, człowieczeństwie i poświęceniach, jakie trzeba ponieść, by osiągnąć to, co wydaje się niemożliwe.  Amerykańska astronautka, Emma Green (Hilary Swank), dołącza do niebezpiecznej wyprawy na Marsa jako dowódca międzynarodowej załogi. Na Ziemi zostawia męża (Josh Charles) i nastoletnią córkę (Talitha Bateman), którzy akurat bardzo jej potrzebują. Podróż w kosmos staje się coraz bardziej wymagająca, a relacje między członkami załogi i ich rodzinami — coraz bardziej skomplikowane. „Away” to opowieść o tym, że czasami, aby sięgnąć gwiazd, trzeba zapomnieć o życiu.

W niedalekiej przyszłości na Marsa wyrusza pierwszy załogowy statek kosmiczny. W tej przełomowej misji udział bierze ekipa złożona z najlepszych astronautów z całego świata, w tym ze Stanów Zjednoczonych, Rosji, Chin, Indii i Wielkiej Brytanii. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, opuszczą oni swoich bliskich i planetę, którą nazywają domem, na trzy lata, aby dążyć do realizacji najważniejszego celu dla całej ludzkości. Ten niełatwy czas wystawi na próbę ich relacje z ludźmi na Ziemi i w kosmosie. W ich kierunku będą zwrócone oczy całego świata.

Prawie jak gwiazda rocka

Amber Appleton (Auli’i Cravalho) nie traci animuszu nawet wtedy, gdy w jej życiu osobistym nie jest tak różowo, jak mogłoby się wydawać. Bohaterka jest utalentowaną muzycznie licealistką marząca o tym, by dostać się na uczelnię Carnegie Mellon. Kiedy natyka się na kolejne przeciwności, które mogą zniweczyć jej plany, musi nauczyć się czerpać siłę od swoich najbliższych, aby iść dalej.

Nowi mutanci

20th Century Studios we współpracy z Marvel Entertainment przedstawia „Nowych mutantów”, oryginalny horror thriller, którego akcja rozgrywa się w odciętym od świata szpitalu, gdzie na obserwacji psychiatrycznej przetrzymywana jest grupa młodych mutantów. Gdy dojdzie do serii dziwnych, niewytłumaczalnych zdarzeń, nowi mutanci zmuszeni będą stanąć do walki o przetrwanie, a decydującą próbę przejdą zarówno ich nowo nabyte moce, jak i więzy przyjaźni.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=1245379832479247

Undercover – sezon 2

Niecały rok po wydarzeniach z pierwszego sezonu Kim (Anna Drijver) pracuje w Human Rights. Z pomocą jej byłego kolegi Boba (Tom Waes), jej śledztwo w sprawie nielegalnego handlu bronią w Syrii prowadzą ją na ranczo El Dorado na belgijskich równinach. Bob idzie pod przykrywką i próbuje zdobyć łaski braci Bergerów, którzy handlują bronią. Zza krat Ferry (Frank Lammers) kontynuuje poszukiwania prawdziwej tożsamości tajnych agentów, którzy go aresztowali. Polly próbuje dowiedzieć się, kim naprawdę jest jej ojciec.

Znajdź mnie w Paryżu – sezon 3

Młoda tancerka baletowa z 1905 roku przenosi się w XXI wiek dzięki mocy magicznego naszyjnika. Podczas gdy jej chłopak szuka sposobu, by ją przywrócić, musi znaleźć sposób, by się dopasować i uniknąć złowrogich agentów czasu.

MacGruber

Fabuła serialu opiera się na skeczu parodiującym McGyvera w Saturday Night Live. Akcja rozpoczyna się, gdy MacGruber zostaje w końcu zwolniony z więzienia 10-letniej odsiadceza kratkami. Jego misja: pokonać tajemniczego złoczyńcę z przeszłości – dowódcę brygady Enosa Queeth. Gdy cały świat jest na celowniku, MacGruber musi ścigać się z czasem, aby pokonać siły zła – tylko po to, aby odkryć, że zło… może czaić się w nim samym.

Czytaj też: Recenzja serialu Doom Patrol – w drugim sezonie jest jeszcze dziwniej

Justice Warriors

Justice Warriors to kolejny serial animowany dla dorosłych, który w satyryczny i pełen czarnego humoru przedstawi świat skorumpowanych polityków i policjantów. W futurystycznej scenerii zobaczymy świat zmian klimatycznych, nierówności majątkowych i brutalności organów ścigania.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News