WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zwiastun codzienny – [3.08.2020]

Zwiastun codzienny – [3.08.2020]

Zwiastuny filmów i seriali są bardzo ciekawe, ale często potrafią nam umknąć w ciągu dnia. Dlatego codziennie dostaniecie od nas zestawienie trailerów, które trafiły do sieci. Wszystko po to, byście byli na bieżąco!

Alienista – sezon 2, odcinki 7 i 8

Do sieci trafił zwiastun finałowych odcinków 2. sezonu Alienisty. Epizody noszą tytuł kolejno „Last Exit to Brooklyn” i „Better Angels”.

Sara (Dakota Fanning), Kreizler (Daniel Brühl) i Moore (Luke Evans) udają się na Brooklyn w poszukiwaniu wskazówek ukrytych w mrocznej przeszłości zabójcy. Thomas Byrnes (Ted Levine) planuje powiększyć zespół, ponieważ zachowanie zabójcy staje się coraz bardziej szalone. Uczucia Sary i Moore’a zmuszają ich do podjęcia trudnych decyzji.

Podczas gdy Sara (Dakota Fanning), Moore (Luke Evans) i Kreizler (Daniel Brühl) zmagają się z podjęciem decyzji dotyczących ich przyszłości, w Nowym Jorku trwa obława na zabójcę, a zespół musi przezwyciężyć wrogość policji i gangów, by uratować życie niewinnych ludzi.

Czytaj też: Szaleństwa ciąg dalszy. Recenzja serialu The Umbrella Academy – sezon 2

A Call to Spy

A Call to Spy to film zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami z czasów II Wojny Światowej. Opowiada o trzech bohaterkach, które zrekrutowane przez Churchilla i agencję SOE i zostają agentkami wywiadu brytyjskiego i amerykańskiego. Twórcy obiecują intrygujące i nietuzinkowe bohaterki i sporo ciekawej akcji.

Wynonna Earp – sezon 4, odcinek 3

Również 3. odcinek czwartego sezonu serialu Wynonna Earp dostał dzisiaj zapowiedź. Epizod nosi tytuł Look at Them Beans i tym razem główna bohaterka znajdzie się po złej stronie barykady, zaś Doc podejmuje współpracę z nowym demonem.

Get Duked!

Dean, Duncan i DJ Beatroot to nastoletni kumple z Glasgow, którzy wyruszają na kamping budujący charakter – oparty na prawdziwym programie – znanym jako Nagroda Księcia Edynburga, gdzie na porządku dziennym jest polowanie, praca zespołowa i biegi na orientację. Chętni do wyrwania się na wolność i palenia zielska w szkockich górach, trio znajduje się w zespole z Ianem, który jest zdeterminowany, aby grać zgodnie z zasadami. Po zejściu ze ścieżki na odległe pola uprawne, które są oddalone od ich miejskiej strefy komfortu, chłopcy zostają ścigani przez mroczną siłę, która chce zniszczyć ich przyszłość.

Incepcja – zwiastun z okazji dziesięciolecia filmu

Na kanale Warner Bros. Thailand pojawił się zwiastun Incepcji wydany z okazji dziesięciolecia produkcji. Z racji że niedługo możemy spodziewać się powrotu filmu na ekrany kin nowa zapowiedź przypomina najlepsze momenty w filmie jednocześnie nie spoilerując go tym, którzy jakimś cudem Incepcji jeszcze nie widzieli.

Lucyfer – podsumowanie 4. sezonu

Nie jest to zwiastun, ale materiał, który w fajny sposób przypomni nam najważniejsze momenty 4. sezonu Lucyfera zanim na Netflix wjedzie nowa odsłona. Nie trzeba więc ponownie oglądać poprzednich odcinków.

Gierek

I to również nie zwiastun, a pierwsze fragmenty filmu Gierek. Są to nagrania z planu i krótkie wypowiedzi. Przypomnijmy, że w tytułowa rolę wcieli się Michał Koterski. Żonę głównego bohatera zagra Małgorzata Kożuchowska. Zdjęcia odbywają się w Ustroniu, w willi generała Ziętka. Za scenariusz odpowiadają Michał Kalicki, Krzysztof Tyszowiecki i Rafał Woś, a za reżyserię – Michał Węgrzyn.

Premierę zapowiedziano na 2021 rok, bo wtedy będzie obchodzona 20. rocznica śmierci Edwarda Gierka.

https://www.instagram.com/tv/CDav9yYIiUv/?utm_source=ig_web_copy_link

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News