Reklama

Zwiastun codzienny – [9.07.2020]

Zwiastuny filmów i seriali są bardzo ciekawe, ale często potrafią nam umknąć w ciągu dnia. Dlatego codziennie dostaniecie od nas zestawienie trailerów, które trafiły do sieci. Wszystko po to, byście byli na bieżąco!

Czytaj też: Recenzja serialu Stargirl – sezon 1, odcinek 8

Dummy

Dummy to historia Cody (Anna Kendrick), ambitnej pisarki, którą dopada twórcza blokada. Inspirację znajduje w nieoczekiwanym miejscu. Nawiązuje specyficzną znajomość z ożywioną dmuchaną lalką swojego chłopaka. Barbara jest lateksową zabawką erotyczną o wyjątkowo buntowniczym charakterze.

The 100 – odcinek 9

Dziś zadebiutował zwiastun 9. odcinka serialu The 100, którego finałowa odsłona jest właśnie emitowana. W Polsce możemy oglądać go na Netfliksie, gdzie zadebiutował dzisiaj 7 epizod serialu. Ósmy obejrzymy 16 lipca, a promowany właśnie dziewiąty – 23 lipca.

9. epizod nosi tytuł The Flock.

Doom Patrol – odcinek 6

Również 2. sezon Doom Patrol dostał dzisiaj zwiastun promujący kolejny odcinek. 6. epizod będziemy mogli obejrzeć na HBO GO 17 lipca, a przed nami jeszcze premiera 5. odcinka (10 lipca).

Zobaczcie zapowiedź epizodu pod tytułem Space Patrol

Agenci T.A.R.C.Z.Y. – odcinek 8

Do sieci trafił zwiastun promujący 8. odcinek finałowej odsłony serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.. Epizod nosi tytuł After, Before. Zobaczcie co czeka bohaterów tym razem.

Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy kontra Wielebny

Netflix pokazał zwiastun interaktywnego programu komediowego Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy kontra Wielebny, który zadebiutuje na platformie 5 sierpnia.

Zaczyna się największa jak dotąd przygoda w życiu Kimmy. Trzy stany! Wybuchy! Tańczący hamburger! To od Ciebie zależy, jak potoczy się ta historia.

Małżeństwo po indyjsku

Netflix promuje kolejne reality show o ślubach. Swatka Sima Tapari prowadzi klientów z USA i Indii przez proces aranżowania małżeństw, co pozwala nam zobaczyć, jak obecnie wyglądają takie procedury.

Premiera 1. sezonu już 16 lipca.

Jack Whitehall: I’m Only Joking

Propozycja dla miłośników stand-upów. Jack Whitehall bryluje na scenie przekomicznymi opowieściami o szczęśliwych parach, hotelowym życiu, ludzkiej głupocie i swoim ojcu podróżniku.

Premiera 21 lipca

Indiana Jones – szczery zwiastun

Nie jest to może zapowiedź nowości, ale coś co warto zobaczyć. Honest Trailer wydało szczery zwiastun serii Indiana Jones wypominając błędy i potknięcia, a także elementy, które lubimy.

Niekończąca się opowieść – szczery zwiastun

Niekończąca się opowieść również doczekała się szczerego zwiastuna. Kultowy film z 1984 roku został wzięty pod lupę, a oglądając ten trailer zobaczycie co produkcji wytknęli twórcy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News