WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Data premiery The Last of Us Part II pewna, jak nigdy

Wprawdzie nadal oficjalnych informacji na temat premiery The Last of Us Part II niestety nie mamy, ale ostatni szereg przecieków wskazuje jasno, że powinniśmy oczekiwać jej lutego 2020 roku i oczywiście w wydaniu na PlayStation 4. 

Czytaj też: Cyberpunk jest na wskroś politycznym wymysłem, czym będzie i Cyberpunk 2077

To nie pierwszy raz, kiedy nieoficjalne źródło wspomina właśnie o tym miesiącu i o tym roku. Wcześniej wspominał o nim w kontekście premiery The Last of Us Part II nikt inny, jak Jason Schreier, czyli jeden z najbardziej owocnych dziennikarzy growych ostatnich miesięcy, który m.in. wyjawił, dlaczego Anthem okazał się klapą.

Nie wierzycie mu? Nie ma sprawy. Rzućcie więc okiem na małą wpadkę aktorki głosowej, grającej głos Ellie w grze, która też miała niedawno pociąg do lutego 2020 roku. Jeszcze mało? Proszę – oto zupełnie niepowiązane źródło, wskazujące na 14 lutego. Dlaczego mielibyśmy mu wierzyć? No cóż, akurat trafił wcześniej z informacjami o odświeżeniu Resident Evil 2.

Tym razem na tym forum, ktoś (kto wcześniej celnie wskazał debiut Death Standing) nie tylko wskazał tę samą datę premiery The Last of Us Part II, ale też ujawnił, że Sony szykuje nam cztery wydania. Mowa o standardowej, specjalnej, kolekcjonerskiej oraz „Ellie” i sam nie wiem, co studio zaoferuje w tej ostatniej.

Czytaj też: Kolejne świetne gry w Xbox Game Pass

Źródło: Wccftech