Reklama

Elektryczna hulajnoga Mimo C1 to na wskroś utylitarne cacko

Elektryczna hulajnoga Mimo C1, Elektryczna hulajnoga, Mimo C1,

Chociaż elektryczne hulajnogi większość z nas kojarzy po prostu jako jednoosobowe środki do transportu i tylko tego, elektryczna hulajnoga Mimo C1 jest czymś więcej.

Elektryczna hulajnoga Mimo C1

Ten sprzęt prosto z Singapuru powstał specjalnie z myślą o tych użytkownikach, którym zależy nie tylko na transporcie własnej osoby, ale też konkretnego ładunku. W gruncie rzeczy dostępna na Indiegogo za 1300$ Mimo C1 opiera się jednak na tym samym, co każda inna hulajnoga, oferując standardową platformę do stania, czy kierownicę z dźwignią przepustnicy.

Czytaj też: Czy Kobra to ciągle elektryczna hulajnoga, czy coś więcej?
Czytaj też: Hamowanie awaryjne w hulajnogach elektrycznych Bird innowacją
Czytaj też: Elektryczna hulajnoga Mantis 8, bo z mocą nie zawsze trzeba przesadzać

Mimo C1 pozwala na przejechanie do 25 km na jednym ładowaniu z maksymalną prędkością 25 km/h w nieco bardziej komfortowych warunkach, jako że jej przednie koło łączy się z ramą poprzez małą sprężynę amortyzującą. Za siłę hamowania odpowiada hamulec tarczowy na tyle, a jako że całość radzi sobie z wagą użytkownika do 120 kg i ładunkiem do 70 kg, spodziewamy się, że jest to jeden z porządniejszych systemów.

Czytaj też: Elektryczna hulajnoga EZRaider HD4 kosztuje tyle, ile używany samochód
Czytaj też: Elektryczna hulajnoga TR560 od nowego gracza na rynku
Czytaj też: Nietypowa hulajnoga elektryczna Scooterson Rolley

Jak jednak widzicie na zdjęciach, elektryczna hulajnoga Mimo C1 wyróżnia się na tle innych właśnie przednim kołem, a nawet zestawem przednich kół, bo te zależnie od ustawienia (przez obecność mechanizmu składania) mogą pełnić funkcję albo zwyczajnej hulajnogi, albo wózka transportowego. Stąd zresztą spora waga ogólna rzędu 17 kg (bez opcjonalnego modułu transportowego).