Elektryczne deski wodne Fliteboard drugiej generacji ujawnione

Elektryczne deski wodne Fliteboard drugiej generacji, Elektryczne deski wodne, Fliteboard drugiej generacji, deski wodne Fliteboard

Znana szeroko na rynku sportów wodnych firma ujawniła swoje nowe elektryczne deski wodne Fliteboard, które doczekały się drugiej, znacząco ulepszonej generacji.

Nowe i lepsze deski wodne Fliteboard

Odświeżona rodzina desek Fliteboard obejmuje cztery modele z nowymi opcjami kolorystycznymi oraz szeregiem ulepszeń, które mają na celu uczynienie wodnych przygód przyjemniejszymi i wygodniejszymi. Obejmuje to nowe wymienne skrzydła, które można przymocować do deski w celu uzyskania różnych osiągów w wodzie.

Czytaj też: Z tą elektryczną deską podbijecie niejeden teren
Czytaj też: Snowboard w Wiedźmin 3. Geralt z deską dzięki modyfikacji
Czytaj też: Lot nad kanałem z deską odrzutową można uznać za zaliczony

Wszystkie deski wodne Fliteboard drugiej generacji są zasilane nowym akumulatorem, wyróżniającym się na tle poprzednika trwałością i wykonaniem, ułatwiającym konserwacje. Ciągle nie brakuje połączenia Bluetooth, czy możliwości podejrzenia stanu baterii, a dołączony do deski kontroler zapewnia łatwiejszy start.

Czytaj też: Facebook zmienia zdanie i odblokowuje media w Australii, ale…
Czytaj też: Funkcja przewidywania tekstu zawita do Microsoft Word i Outlook
Czytaj też:
Nadchodzi Spotifi HiFi – nowy plan to dopiero początek zmian

Cała rodzina obejmuje nadmuchiwanego Fliteboard Air dla początkujących, standardowa deska Fliteboard (zapewnia wyższą zwrotność względem poprzednika) i wreszcie Fliteboard Pro oraz Fliteboard Ultra. Ten ostatni wariant jest ponoć tak ekstremalny, jak żadna inna deska wodna na świecie, mierząc zresztą najmniej, bo 1,27 metra długości. Ceny i szczegóły podejrzycie tutaj.