Reklama
aplikuj.pl

Elektryczne BMW Serii 3 na zdjęciach. Nieco dłuższe nie bez przyczyny

Chociaż elektryczna przyszłość BMW może być zagrożona, producent nie wycofa się już ze swojego planu wprowadzenia 12 w pełni elektrycznych modeli na rynek. Jednym z nich będzie elektryczny BMW Serii 3.

A tak się właśnie składa, że ten elektryczny sedan BMW został ostatnio dostrzeżony w testach. Jak to zwykle bywa, tego typu egzemplarz pokrywa solidna dawka kamuflażu, rozciągając się na wszystkich dolnych panelach i pozostawiając tylko biel nadwozia „od klamek w górę” naszym oczom.

Czytaj też: Lamborghini SCV12 wreszcie bez kamuflażu. Jego silnik to istna bestia

Przez zasłony nie widzimy przedniego zderzaka i osłony chłodnicy, ale spodziewamy się i tak czegoś podobnego do zamkniętych wlotów rodem z iX3. Nie spodziewamy się wielu zmian z tyłu, ale brakujące rury wydechowe i wycięcia są zauważalne (via Motor1).

Zauważalna jest też zwiększona długość tego BMW, bo ten całkowicie elektryczny sedan bazuje na spalinowej wersji z długim rozstawem osi znaną z Chin.

Czytaj też: Poprawcie sobie humor tym gościem tankującym elektryczny samochód Tesli

Ta rozszerzona platforma prawdopodobnie umożliwia producentowi zainstalowanie większych akumulatorów, pomagając w zwiększeniu zasięgu i mocy. Niestety szczegółów w postaci napędu nie znamy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News