Elektryczny crossover Kia na zdjęciach. Kamuflażu mu nie brakuje

Elektryczny crossover Kia na zdjęciach,. Elektryczny crossover Kia, zdjęcia Elektryczny crossover Kia

Kia, Hyundai i Genesis zaliczą w tym roku sporo debiutów EV, wśród których będzie również ten wy szpiegowany elektryczny crossover Kia.

Elektryczny crossover Kia wyszpiegowany. Nazwa ciągle tajemnicą

W rzeczywistości Kia już potwierdziła swoje plany wprowadzenia swojego pierwszego modelu opartego na platformie Electric Global Modular Platform (E-GMP) jeszcze w lutym tego roku. Premiera jest więc tuż tuż, a przed nią możemy uchylić nieco rąbka tajemnicy na temat tego modelu za sprawą nowych zdjęć.

Czytaj też: Wyszpiegowano Kia Niro 2022 w ciężkim kamuflażu i towarzystwie śniegu
Czytaj też: Kia Stinger nowej generacji, to jeden wielki znak zapytania
Czytaj też: 
Kia zmieni się nie do poznania w 2021 roku

Te zostały zrobione w Niemczech na drogach publicznych i przedstawiają prototyp całkowicie elektrycznego crossovera Kia. Ten niestety nadal dzierży całą masę kamuflażu, a na dodatek fałszywe panele, które uniemożliwiają nawet rozpoczęcie spekulacji.

Czytaj też: Pierwsza elektryczna Kia nadal testowana w ciężkim kamuflażu
Czytaj też: Pierwsze zdjęcia Kia Niro 2022 zwiastują nową generację
Czytaj też: Kia zajmie się stworzeniem platformy dla pojazdów wojskowych nowej generacji

Niemal każda część nadwozia jest zamaskowana, ale wyjątek dotyczy 20-calowych felg o interesującym projekcie w stylu śmigła i masywnych oponach 255/45. Znajdujące się nad nimi plastikowe okładziny na nadkolach, sugerują nieco bardziej wytrzymały wygląd, a niekonwencjonalne lusterka są wyposażone w zintegrowane kamery dla opcji kamery 360 stopni.