Reklama

Elektryczny motocykl SONDORS Metacycle udowadnia wiele

Elektryczny motocykl SONDORS Metacycle, Elektryczny motocykl, SONDORS Metacycle, Elektryczny motocykl, Metacycle

Kosztujący 5000 dolarów elektryczny motocykl SONDORS Metacycle udowadnia, że da się zrobić elektrycznego dwukołowca tanio i dobrze, co potwierdzają jego możliwości.

Elektryczny motocykl SONDORS Metacycle

Pomimo szalenie niskiej ceny w porównaniu z resztą branży motocykli elektrycznych, SONDORS Metacycle nadal wydaje się być naprawdę fenomenalnym modelem do miasta i nawet autostradę. Napędza go masywny silnik w tylnej piaście o mocy nominalnej 8 kW i mocy szczytowej 14,5 kW, dzięki czemu rozpędza się do 130 km/h.

Czytaj też: Aprilia ujawniła motocykl Tuono 660 2021
Czytaj też: Nowy elektryczny motocykl Super Soco na zwiastunie
Czytaj też: Spodnie motocyklowe z poduszką powietrzną to coś, co zainteresuje każdego posiadacza motoru

Po stronie zasięgu o 130 km na jednym ładowaniu dba wyjmowany akumulator o pojemności 4000 kWh. Oczywiście zasięg zależy od tego, jak szybko i agresywnie użytkownik prowadzi i czy często będzie używał hydraulicznych hamulców tarczowych Bybre (via Electrek).

Elektryczny motocykl Metacycle od SONDORS waży przy tym 91 kilogramów i wygląda fenomenalnie z tą swoją charakterystyczną aluminiową ramą, która posiada lukę w miejscu na bak. Świetnie pokazuje to swobodę, jaką przy elektrycznych motocyklach mają projektanci.

Czytaj też: Motocykl Ducati Diavel 1260 powstał z inspiracji Lamborghini Sian
Czytaj też: Ducati Superleggera V4 – dwa koła, 158 kilogramów i silnik V4 o mocy 234-KM
Czytaj też: Trzy nowe elektryczne rowery od Ducati

Na pokładzie nie zabrakło oświetlenia, ale na wodotryski nie liczcie. SONDORS chciał bowiem, żeby jego nowy elektryczny motocykl był możliwie najtańszy.