Reklama
aplikuj.pl

Elektryczny skuter BMW, to cacko jak żadne inne

BMW Motorrad Definition CE 04, Elektryczny skuter BMW, skuter BMW, koncept BMW

Co powiecie na elektryczny skuter od BMW? Firma ujawniła właśnie swoją koncepcję na takiego dwukołowca, która „w pewnym momencie” zawita do produkcji seryjnej. Oto prototyp BMW Motorrad Definition CE 04.

Elektryczny skuter BMW wychodzi w przyszłość

Historia BMW obejmuje kilka interesujących patentów związanych właśnie z elektrycznymi skuterami i nic dziwnego, jako że firma zdecydowanie interesuje się nimi, co widać po BMW C Evolution z 2013 roku. Jej powrót na ten rynek w chwale ma zapewnić produkcyjna wersja Motorrad Definition CE 04.

Czytaj też: Elektryczne BMW iX1 doczekało się nieoficjalnych informacji
Czytaj też: Te BMW M4 GT4, to już artystyczne dzieła
Czytaj też: Nowe Gran Coupe BMW 4 wyszpiegowane

Ta posiada wiele elementów związanych z oryginałem, czyli swoim poprzednikiem C Evolution, ale wprowadza też kilka odważnych elementów. Niestety nic nie wiemy o produkcyjnej wersji i dacie premiery.

W Motorrad Definition CE 04 panele nadwozia z jednej strony zasłaniają wiele, ale też odsłaniają kilka kluczowych wewnętrznych części skutera. To było najwyraźniej było świadomą decyzją inżynierów, aby zachęcić nieco pasjonatów do zainteresowania elektrycznym napędem.

Czytaj teżObejrzyjcie wojaże BMW 128ti na Nurburgring
Czytaj też: Elektryczne BMW 3 wyszpiegowane. Wygląda… niezbyt elektryzująco
Czytaj też: Flagowy elektryczny SUV BMW iNext z datą premiery

Po stronie wyposażenia Motorrad Definition CE 04 posiada m.in. podświetlony schowek z boku na kask i co tam tylko wymyślicie, czy ekran dotykowy o wielkości 10,25 cala z systemem nawigacji. BMW nie ujawniło jednak żadnych szczegółów na temat jego specyfikacji, sugerując, że będzie to model bardziej do miejskich wojaży.