Reklama

Nowe Gran Coupe BMW 4 wyszpiegowane

Nowe Gran Coupe BMW 4 zdjęcia

BMW ujawnił już swoją Serię 4 zaktualizowaną o nadwozie coupe oraz kabriolet, ale to nie koniec wojaży tej rodziny na rynku, co potwierdza wyszpiegowane Gran Coupe.

Zdjęcia Gran Coupe BMW 4 2021 w kamuflażu

Czterodrzwiowe BMW 4 Gran Coupe na nowej serii zdjęć szpiegowskich występuje w nieco mniej okazałym kamuflażu, niż poprzednio, ale nadal większość najważniejszych elementów pozostaje zasłonięta.

Czytaj też: Elektryczne BMW 3 wyszpiegowane. Wygląda… niezbyt elektryzująco
Czytaj też: Wyrenderowano tajemnicze BMW X8 z dziwnymi światłami
Czytaj też: Prototyp BMW 2 Active Tourer 2021 na nowych materiałach

Trudno przy tym nie dostrzec dużą maskownicę chłodnicy, która strukturą jest podobna do zamkniętego wariantu w BMW i4. Nic dziwnego, jako że oba modele powstają na tej samej linii montażowej na swojej platformie CLAR, która może obsługiwać różne konfiguracje układów napędowych.

Nowe BMW Serii 4 Gran Coupe będzie dzielić swoje jednostki napędowe z resztą rodziny, więc w podstawie możemy liczyć na 2-litrowy silnik z turbodoładowaniem o mocy 258 koni mechanicznych i 399 Nm momentu obrotowego. Topowym modelem będzie z kolej ten z sześciocylindrową jednostką rzędową o pojemności 3 litrów z 48-woltową technologią łagodnej hybrydy, która wytwarza 388 KM i 500 Nm.

Czytaj teżFlagowy elektryczny SUV BMW iNext z datą premiery
Czytaj też: Klimatyczne fotki wyszpiegowanego BMW M3 Touring
Czytaj też: BMW M4 Competition 2021 w limitowanej edycji x Kith

Jedną rzeczą, która oddzieli 4 Series Gran Coupe od reszty gamy, są klamki drzwi. Zdjęcia przedstawiają sedana z klamkami w nowym stylu, które można znaleźć w i4. BMW nie zasugerowało, kiedy zobaczymy nowe Gran Coupe, choć może się to zdarzyć jeszcze w tym roku. Nie bylibyśmy jednak zaskoczeni, gdyby BMW ujawniło swoją obecność na początku 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News