WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Flagowy elektryczny SUV BMW iNext z datą premiery

Flagowy elektryczny SUV BMW iNext z datą premiery

A więc plotki były prawdziwe, a w pełni elektryczny crossover BMW iX lub BMW iNext, bo nazwa jeszcze jest okraszona tajemnicą, zadebiutuje już za kilka dni.

Zapowiedź BMW iNext

Niech problem z nazwą nie wejdzie nam w drogę najnowszej zapowiedzi BMW, która pod nazwą NextGen ujawni coś w ramach transmisji cyfrowej już 11 listopada. To dobra wiadomość… ale zła jest taka, że ​​nie będzie to pełna premiera.

Czytaj teżJak brzmi BMW i8 bez sztucznego systemu?
Czytaj też: Wyrenderowano tajemnicze BMW X8 z dziwnymi światłami
Czytaj też: Prototyp BMW 2 Active Tourer 2021 na nowych materiałach

To więc tajemnica, co zobaczymy już wkrótce, jeśli o flagowego SUVa z elektrycznym napędem od BMW idzie. Czy tylko rzucimy okiem na kilka ujęć jego nadwozia? Czy może dostaniemy wgląd na wnętrze? Tam powinien znaleźć się duży zakrzywiony wyświetlacz, łączący zestaw wskaźników z systemem infotainment w jednym module (via Motor1).

Czytaj też: Klimatyczne fotki wyszpiegowanego BMW M3 Touring
Czytaj też: BMW M4 Competition 2021 w limitowanej edycji x Kith
Czytaj też: Tak jeździ elektryczne BMW iNext! Nagrano je podczas testów na Nurburgring

Wiemy też, że iNext zyska zaawansowaną nową kierownicę z wbudowanym podświetleniem w myśl informacji w kwestii zautomatyzowanej jazdy. Dalsze szczegóły są nieznane, ale spodziewamy się mocy około 300 koni i zasięgu rzędu 400 km w podstawowym wariancie oraz nawet 600 KM i 600 kilometrów zasięgu w najwydajniejszym.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News