Reklama

Szczegóły o elektrycznym sedanie BMW i7

elektrycznym sedanie BMW i7, sedan BMW i7, elektryczne BMW i7, elektryczny sedan BMW

Brytyjski magazyn Car wszedł w posiadanie nowych szczegółów na temat elektrycznego sedana BMW i7, z którymi nie omieszkał się podzielić ze światem.

Nieoficjalne szczegóły o sedanie BMW i7

Obecnie na temat elektrycznego BMW i7 krążą tylko plotki, a sama firma nie ujawnia wiele na temat tego sedana. Jeśli jednak wierzyć informacjom zebranym przez wspomniany magazyn, BMW włoży do i7 100-kilowatogodzinny akumulator, który zapewni temu topowemu, całkowicie elektrycznemu luksusowemu sedanowi zasięg ponad 480 kilometrów na jednym ładowaniu.

Czytaj też: Wyszpiegowano nowe BMW 2 Active Tourer 2021
Czytaj też: Nadchodzi nowe BMW 4 Gran Coupe, które ponoć oszołamia
Czytaj też: Firma BMW stawia na druk 3D i wychodzi jej to świetnie

Ponoć BMW i7 będzie wyposażony w parę silników elektrycznych napędzających wszystkie cztery koła, które zapewnią moc około 536 koni mechanicznych. Wcześniejsze pogłoski (via Motor1) sugerowały, że model może wytwarzać aż 650 KM, a więc więcej niż 6,6-litrowy silnik V12 M760i, co ciągle jest możliwe przez konkurencję w postaci Mercedesa EQS.

Czytaj też: Oto luksusowe BMW 745Le xDrive stworzone przez BMW Individual
Czytaj też: Wyszpiegowano interesujący prototyp BMW X5
Czytaj też: BMW G 310 R 2020 najnowszym motocyklem segmentu Dynamic Roadster

Tradycyjnie BMW połączy i7 z szeregiem funkcji bezpieczeństwa i technologii półautonomicznej jazdy, jako że dla tej firmy elektryczne modele, to istne technologiczne potęgi. Premiera tego elektrycznego sedana powinna mieć miejsce w 2022 roku w ramach modelu na 2023 rok modelowy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News