Reklama

Oto luksusowe BMW 745Le xDrive stworzone przez BMW Individual

luksusowe BMW 745Le xDrive, BMW 745Le xDrive

Dział firmy Individual Manufaktur wziął na warsztat model BMW 745Le xDrive i stworzył luksusową taksówkę, jakiej nie powstydziłaby się żadna “Wielka Głowa” lądująca na lotnisku w Niemczech.

Luksusowe BMW 745Le xDrive

Ten jednorazowy samochód zostanie dostarczony do hotelu Ellerman House w Kapsztadzie, gdzie będzie używany jako samochód do transportowania gości z i na lotnisko. Jako pełna modernizacja, BMW 745Le xDrive zyskał mosiężny odcień lakieru razem z BMW Individual High Gloss Shadow Line oraz 20-calowe felgi M.

Czytaj też: BMW zmienia przeznaczenie fabryk przez elektryczne samochody
Czytaj też: BMW musiało przeprosić, bo niektórzy nie potrafią zrozumieć zmian
Czytaj też: Grupa BMW nagrodzona za rozwój elektrycznych samochodów

Oczywiście największą uwagę zwraca wnętrze, które zostało starannie dopracowane przez specjalistów z Individual Manufaktur. Niektóre poprawki pochodzą od południowoafrykańskiego artysty Nica Bladena, który do swoich prac czerpie inspirację z charakterystycznej flory swojego rodzinnego kraju.

Czytaj też: Spójrzcie na nowy motocykl BMW S 1000 R
Czytaj też: BMW uczy driftowania samochodem z napędem na tylne i wszystkie koła
Czytaj też: Wiemy kiedy zadebiutuje BMW X1 nowej generacji razem z elektrycznym iX1

W przypadku tego ekskluzywnego sedana przeniósł odlewy roślin na niektóre panele dekoracyjne kabiny „z najwyższą starannością i precyzją”. Finalny efekt możecie obejrzeć wyżej, a resztę informacji dopełnia kwestia silnika. Mowa o układzie hybrydowym typu plug-in z bohaterem w postaci sześciocylindrowego silnika w roli głównej. Łącznie napęd zapewnia moc 394 KM i oferuje zasięg elektryczny do około 51 kilometrów na jedno ładowanie akumulatorów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News