WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Oto luksusowe BMW 745Le xDrive stworzone przez BMW Individual

Oto luksusowe BMW 745Le xDrive stworzone przez BMW Individual

Dział firmy Individual Manufaktur wziął na warsztat model BMW 745Le xDrive i stworzył luksusową taksówkę, jakiej nie powstydziłaby się żadna „Wielka Głowa” lądująca na lotnisku w Niemczech.

Luksusowe BMW 745Le xDrive

Ten jednorazowy samochód zostanie dostarczony do hotelu Ellerman House w Kapsztadzie, gdzie będzie używany jako samochód do transportowania gości z i na lotnisko. Jako pełna modernizacja, BMW 745Le xDrive zyskał mosiężny odcień lakieru razem z BMW Individual High Gloss Shadow Line oraz 20-calowe felgi M.

Czytaj też: BMW zmienia przeznaczenie fabryk przez elektryczne samochody
Czytaj też: BMW musiało przeprosić, bo niektórzy nie potrafią zrozumieć zmian
Czytaj też: Grupa BMW nagrodzona za rozwój elektrycznych samochodów

Oczywiście największą uwagę zwraca wnętrze, które zostało starannie dopracowane przez specjalistów z Individual Manufaktur. Niektóre poprawki pochodzą od południowoafrykańskiego artysty Nica Bladena, który do swoich prac czerpie inspirację z charakterystycznej flory swojego rodzinnego kraju.

Czytaj też: Spójrzcie na nowy motocykl BMW S 1000 R
Czytaj też: BMW uczy driftowania samochodem z napędem na tylne i wszystkie koła
Czytaj też: Wiemy kiedy zadebiutuje BMW X1 nowej generacji razem z elektrycznym iX1

W przypadku tego ekskluzywnego sedana przeniósł odlewy roślin na niektóre panele dekoracyjne kabiny „z najwyższą starannością i precyzją”. Finalny efekt możecie obejrzeć wyżej, a resztę informacji dopełnia kwestia silnika. Mowa o układzie hybrydowym typu plug-in z bohaterem w postaci sześciocylindrowego silnika w roli głównej. Łącznie napęd zapewnia moc 394 KM i oferuje zasięg elektryczny do około 51 kilometrów na jedno ładowanie akumulatorów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News