Reklama

Wyszpiegowano nowe BMW 2 Active Tourer 2021

BMW 2 Active Tourer 2021, nowe BMW 2 Active Tourer 2021, BMW 2 Active Tourer

Chociaż nie tak znany, jak M3, czy M4, samochód BMW 2 Active Tourer jest ciągle świetnie sprzedającym się modelem marki w Europie, którego nowe wydanie nadchodzi wielkimi krokami.

Nowe BMW 2 Active Tourer 2021

BMW pracuje obecnie nad nową generacją tego minivana, a nowe zdjęcia szpiegowskie sugerują, że producent w końcu robi poważne postępy w pracach. Najnowsze fotki pokazują bowiem BMW 2 AT po raz pierwszy z światłami seryjnymi, które najwyraźniej są inspirowane najnowszymi seriami 3 i 4.

Czytaj też: Oto luksusowe BMW 745Le xDrive stworzone przez BMW Individual
Czytaj też: BMW zmienia przeznaczenie fabryk przez elektryczne samochody
Czytaj też: BMW musiało przeprosić, bo niektórzy nie potrafią zrozumieć zmian

Osłona chłodnicy BMW 2 Active Tourer nowej generacji ma stosunkowo normalny rozmiar, a (co dla niektórych może być najważniejsze) przede wszystkim orientację poziomą. Jest naturalnie większa od tej w swoim poprzedniku, ale nadal znacznie mniejsza niż w nowym M3/M4.

Z tyłu ogólny układ wydaje się bardzo znajomy, ale nowe tylne światła z większymi paskami LED tworzą iluzję szerszego samochodu. Dokładny projekt zderzaka nie jest w tym momencie widoczny, ale pod pozostałymi względami widać, że BMW zmodyfikowało proporcje Active Tourer serii drugiej do bardziej sportowej postawy.

Czytaj też: Spójrzcie na nowy motocykl BMW S 1000 R
Czytaj też: BMW uczy driftowania samochodem z napędem na tylne i wszystkie koła
Czytaj też: Wiemy kiedy zadebiutuje BMW X1 nowej generacji razem z elektrycznym iX1

Oparta na platformie UKL nowa seria 2 Active Tourer będzie oferować silniki te same, co seria 1, co oznacza rodzinę trzycylindrowych turbodoładowanych silników benzynowych i wysokoprężnych, a także hybrydowy układ napędowy typu plug-in.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News