WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Fabuła Resident Evil Village łączy się z poprzednikiem. Co jeszcze wiemy nowego?

Nowe informacje na temat Resident Evil Village. Czego się dowidzieliśmy?

Resident Evil Village będzie… kontynuacją Resident Evil 7! Czego jeszcze dowiadujemy się z nowego numeru magazynu Famitsu? Gracze przetłumaczyli newsy, które pojawiły się w czasopiśmie.

Jeszcze przed publikacją Famitsu dowiedzieliśmy się, że gra jest gotowa w 60 procentach i przed deweloperami jeszcze wiele pracy. Premiera tytułu nastąpi dopiero w 2021 roku więc twórcy mogą spokojnie pracować nad nowym tytułem z serii.

Czytaj też: Zapowiedź Hyper Scape. Strzelanina Ubisoftu z utworami z Cyberpunk EP

Okazuje się, że lepiej przed zagraniem w Resident Evil Village zagrać w Resident Evil 7: Biohazard. Nowa produkcja jest bowiem powiązana z historią z siódemki. Czyżby zatem historia Eveline się jeszcze nie zakończyła? W grze powrócą starzy bohaterowie i całość będzie dotyczyła tego co działo się wcześniej. To nie są “nowe” przygody tych samych osób.

W zwiastunie gry pojawiały się tez wilkołaki. Wielu graczy zastanawia się czym one są? “One” to dobre słowo, ponieważ niektórzy sądzą, że w grze będzie tylko jeden wilkołak. Tak naprawdę będzie ich o wiele więcej i staną się oni naszymi przeciwnikami.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News