Odpicujcie Fiata 500e dodatkami Mopar

Fiat 500e, Mopar Fiat 500e dodatki Mopar Fiat 500e

Mający na karku dopiero kilka miesięcy Fiat 500e otrzymał właśnie opcję dorzucenia do zestawu szeregu oficjalnych akcesoriów firmy Mopar, czyli oddziału firmy FCA (Fiat Chrysler Automobiles).

Dodatki Mopar w Fiat 500e

Mopar dla Fiata 500e przewidziało trzy główne zestawy akcesoriów na czele z pakietem „modowym”. W jego ramach firma podkreśla styl i elegancję za pomocą mosiądzu, a klienci dodatkowo mogą pokusić się o dedykowane felgi o szlifie diamentowym, specjalny pakiet z elementami chromowanymi, specjalną obudowę kluczyka i motyw jodełki na dachu.

Czytaj też: Oto Fiat Tipo 2021 z nowym silnikiem i wersją Cross
Czytaj teżCzekaliście na nowego Fiata Pandę? Oto model na 2021 rok!
Czytaj też: Boicie się zarazków? Fiat stworzył dla Was pakiet D-Fence

Mopar oferuje również funkcjonalną kieszeń tunelową ze specjalnymi przegródkami na telefon, kosmetyki i kosmetyczkę, ale to nie koniec.
Dla tych, którzy chcą nieco usportowić elektrycznego Fiata 500, Mopar zapewnia akcesoria Sport Techno, które w motywie matowej szarości obejmują 17-calowe felgi aluminiowe, osłonę lusterka wstecznego, logo z przodu i z tyłu oraz obudowę kluczyka.

Zgodnie z pandemicznym trendem, Fiat 500e już wcześniej mógł przyjąć na pokład wysokociśnieniowy filtr kabinowy, oczyszczacz powietrza i lampę UV, aby żadne wirusy i zarazki nie były straszne kierowcy i pasażerom.

Czytaj teżPremiera Fiat 500 Electric 3+1. Tak małych drzwi tylnych nie widzieliście
Czytaj też: Nieoczekiwany prototyp Fiata Tipo na drogach
Czytaj też: Elektryczny Fiat 500e la Prima już w limitowanym wydaniu hatchback

Nowy 500e wykorzystuje pojedynczy silnik elektryczny z 42 kWh akumulatorem do poruszania się po mieście. Silnik zapewnia 118 koni mechanicznych, co według Fiata wystarcza, aby 500e rozpędził się do 100 km/h w 9,0 sekund.

Maksymalna prędkość? 150 km/h, a według testu WLTP zasięg wynosi 320 km. Kiedy z kolei nadchodzi czas na ładowanie, 500e może napełnić 80 procent swojego zasięgu w 35 minut za pomocą ładowarki o mocy 85 kW. Przynajmniej w wydaniach la Prima, bo nie wiemy, czy takie ładowanie zadebiutuje w zwykłej wersji.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News