WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Biznes

Gang Fajniaków rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Ile maskotek już rozdano?

Biedronka podała nowe informacje na temat akcji Gang Fajniaków. Polakom wystarczyło bardzo niewiele czasu, by zgromadzić potrzebne na odebranie maskotek naklejki.

27 sierpnia ruszyła nowa edycja promocji, która pozwala za zakupy zbierać naklejki, a potem wymieniać je na maskotki. Tym razem na Gang Fajniaków. Kolekcja liczy dziesięć pluszaków i są to: Chmurka Celinka, Słońce Sonia, Kropla Kasia, Foka Frania, Drzewo Dobronir, Jarzębina Julka, Piesek Piotruś, Dąb Dyzio, Ważka Wiola i Smog Stefek.

Podobnie jak w poprzednich edycjach promocji, żeby zabrać do domu Fajniaka trzeba zebrać 60 naklejek. Jedna naklejka jest przyznawana za każde wydane 50zł w sklepie. Wówczas maskotka jest za darmo. Przy 40 naklejkach zapłacimy za Fajniaka 19,99zł. Oczywiście Biedronka przygotowała szereg promocji, dzięki którym można zebrać więcej naklejek, nawet 5 za zakupy za 50 zł.

Za 15 zebranych naklejek można otrzymać za darmo książkę o przygodach Gangu Fajniaków – „Gang Fajniaków i miasto marzeń”. Regularna cena – 9,99zł. Dla dzieci powstała również aplikacja z grami i quizami dotyczącymi Fajniaków. Można ją za darmo pobrać w Apple App Store i Google Play.

Czytaj też: Dziesiątki tysięcy zł za cały Gang Fajniaków z Biedronki

Jak informuje Biedronka w zaledwie 10 dni Polacy zebrali odpowiednią ilość naklejek by odebrać książki i maskotki. Aktualnie do klientów trafiło 140 tys. książek i 100 tys. zabawek z kolekcji Gang Fajniaka. Pierwsze maskotki trafiły do klientów… dwie minuty po północy pierwszego dnia akcji. A przecież do zakończenia promocji zostało jeszcze dużo czasu.

Naklejki można zbierać od 27 sierpnia do 18 listopada 2020. Maskotki odbierzemy do 2 grudnia 2020 roku, chyba że zapasy wyczerpią się wcześniej.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News