WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Gemini T Pro od Cougar, czyli buda z górnej półki

Co powiecie na ciekawą obudowę średniej wielkości (227 x 535 x 527 mm), ale z górnej półki? Tak w skrócie można opisać nowy model Gemini T Pro od Cougar.

Obudowa Gemini T Pro, czyli z RGB, ale tradycyjnie

Gemini T Pro wyróżnia przede wszystkim jej podświetlenie, które rozciąga się w formie trzech pasków LED w akrylowych dyfuzorach w barwach pełnego aRGB przez środek obudowy na przodzie i górze. Oba boczne panele obudowy, to z kolei przyciemnione hartowane szkło na zawiasach, łączące się na panelu przednim.

Po stronie portów możemy liczyć na jedno USB 3.x typu C, dwa gniazda USB 3.x typu A, porty audio HDA ​​oraz przycisk umożliwiający przełączanie efektów RGB wbudowanego podświetlenia.

Co w Gemini T Pro upchniemy?

Wewnątrz Cougar nie miał zamiaru szaleć, dlatego postawił na tradycję z „piwniczką” dla zasilacza. W głównej komorze mieszczą się karty graficzne o długości do 40 cm i chłodzenia procesora o wysokości do 17 cm, podczas gdy dolna komora może pomieścić zasilacze o długości do 20 cm. Obudowa zawiera 7 konwencjonalnych gniazd rozszerzeń PCIe i alternatywę w postaci dwóch pionowych.

Po stronie zaplecza dyskowego Cougar Gemini T Pro możemy liczyć na miejsce dla dwóch 3,5-calowych dysków z przejściówką na 2,5 calowe, które otrzymało swoje trzy dedykowane wnęki.

Czytaj też: Deepcool Macube 110 to ciekawa obudowa micro ATX
Czytaj też: Zalman S2 to tania obudowa z hartowanym szkłem
Czytaj też: Bestia, czyli nowa bezwentylatorowa obudowa od MonsterLab

W kwestii chłodzenia na przodzie znalazło się miejsce na dwa 140 mm lub trzy 120 mm wentylatory, dwa 120 mm na boku i jeden 120 mm na tyle. Stawiasz na chłodnicę? W takim razie możesz postawić na trzy miejsca, z czego to na przodzie i górze może przyjąć 360-mm konstrukcje, a to na boku 240 mm.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News