Reklama
aplikuj.pl

Genesis G70 Shooting Brake wyszpiegowany

Genesis G70 Shooting Brake, zdjęcia Genesis G70 Shooting Brake, zdjęcia G70 Shooting Brake, G70 Shooting Brake,

Genesis pracuje nad swoim pierwszym w historii modelem z długim dachem, który jest oparty na niedawno zmodyfikowanym G70 i obecnie przechodzi testy w Europie, co potwierdzają nowe zdjęcia szpiegowskie.

Zdjęcia Genesis G70 Shooting Brake

Niestety, prototyp nadal kryje się pod sporą ilością kamuflażu, a nawet fałszywym panelem nadwozia, który zaburza ogólny obraz. Spodziewamy się jednak tradycyjnej dla wydań kombi, czyli Shooting Brake lekko nachylonej linii dachu.

Czytaj też: Genesis po raz pierwszy zapowiedział luksusowego crossovera GV70
Czytaj też: Elektryczny Genesis wyszpiegowany po raz pierwszy
Czytaj też: Czy doczekamy się hybrydowych modeli Genesis?

Chociaż trudno ujrzeć w modelu G70 Shooting Brake coś więcej na przodzie, możemy spodziewać się, że będzie ona bazował w znacznym stopniu na odświeżonym G70. Spojrzenie z boku na ten samochód testowy ujawnia z kolei sportową sylwetkę oraz felgi aluminiowe z wielkimi szprychami, za którym znajdują się czerwone zaciski hamulcowe.

Czytaj też: Genesis GV70 2022 zaliczył nieoczekiwaną premierę
Czytaj też: Nowy Genesis GV70 wyszpiegowany w Korei
Czytaj też: Tak wygląda nowy Genesis G70 na 2022 rok modelowy

Bardziej praktyczny brat G70 najprawdopodobniej odziedziczy silniki z sedana, co dla nas, Europejczyków, powinno oznaczać m.in. 2,2-litrowy silnik wysokoprężny w ofercie obok m.in. podwójnie turbodoładowanej V6 o mocy 365 koni. Bez względu na silnik, każdy Genesis G70 Shooting Brake zyska ośmiobiegową automatyczną skrzynię biegów i napęd na tylne koła w standardzie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News