Reklama
aplikuj.pl

Solidnie okryty Genesis GV70 2021 wyszpiegowany w Europie

genesis-gv70-2021-wyszpiegowany-europa

Tym razem Genesis testuje swojego zupełnie nowego crossovera GV70 do walki m.in. z Audi Q5 w Europie. Ten wystąpił tutaj zapewne w gorętszym wydaniu.

Testy Genesis GV70 2021 w Europie

Nazywany przez fotografów serwisu Motor1 mianem GV70 Sport, ten crossover nadal występuje ze znaczącą ilością kamuflażu nadwozia, co widać zwłaszcza po fałszywym panelu na pokrywie bagażnika. Ten ma za zadanie zmylić oko co do faktycznego kształtu nachylonej linii dachu, ale to nieco głupie, jako że Genesis już ujawnił te kształty w zapowiedzi.

Czytaj też: Genesis po raz pierwszy zapowiedział luksusowego crossovera GV70
Czytaj też: Elektryczny Genesis wyszpiegowany po raz pierwszy

Czytaj też: Czy doczekamy się hybrydowych modeli Genesis?

Obecnie wiemy, że GV70 2021 będzie bazował na platformie z napędem na tylne koła i możemy zakładać, że zgarnie wiele swoich technologii z niedawno wprowadzonego liftingu G70. Zwłaszcza jeśli chodzi o wnętrze i 10,25-calowy system informacyjno-rozrywkowy.

W zależności od rynku ten crossover powinien występować z silnikami z turbodoładowaniem o pojemności 2,5 i 3,5 litra. W Europie jednak doczekamy się zapewne również 2,2-litrowego silnika diesla, podczas gdy w pełni elektryczny wariant powinien dołączyć do oferty pod koniec przyszłego roku.

Czytaj teżKombi Genesis G70 wyszpiegowane podczas alpejskich testów
Czytaj też: Nowy Genesis GV70 wyszpiegowany w Korei
Czytaj też: Tak wygląda nowy Genesis G70 na 2022 rok modelowy

W tym jeszcze mamy z kolei doczekać się oficjalnego ujawnienia, podczas gdy sprzedaż rozpocznie się w pierwszych miesiącach 2021 roku.