Reklama

Hatchback Honda Civic nowej generacji na zdjęciach szpiegowskich

Hatchback Honda Civic nowej generacji, zdjęcia Hatchback Honda Civic, Honda Civic nowej generacji

Honda Civic Hatchback jest ciągle testowana na publicznych drogach, a dziś otrzymaliśmy nowy zestaw zdjęć z testów w Niemczech.

Zdjęcia Honda Civic Hatchback w kamuflażu

Niestety prototyp występuje nadal pod ciężkim kamuflażem, ale doskonale wiemy, że hatchback Civica nowej generacji będzie identyczny z wersją sedan aż do miejsca tuż za tylnymi drzwiami. Tył tego samochodu ma kształt łzy, który wygląda nawet bardziej elegancko niż tył sedana, dzięki ostremu spadkowi, zapewniającemu estetyczną linię liftbacka.

Czytaj też: Spójrzcie na prototyp Hondy Civic nowej generacji
Czytaj też: Zdjęcia prototypu Hondy Civic Si nowej generacji
Czytaj też: Nowa Honda Civic Sedan wyszpiegowana z kamuflażem

To, czego nie pokazują zdjęcia, ujawniają patenty, a mowa głównie o tylnej sekcji świateł, która rozciąga się na całą szerokość samochodu. Lampy mają również bardziej zaokrąglony kształt niż te w Civic Sedan nowej generacji.

Czytaj też: Produkcja Honda Civic Type R zatrzymana. Jaki jest tego powód?
Czytaj też: Czy Honda Civic 2021 zachowa manualną skrzynię biegów?
Czytaj też: Patenty wyjawiły nowego sedana Honda Civic

Civic 2022 zadebiutował w formie prototypu na początku listopada, aby pokazać nam, czego możemy się spodziewać po modelu produkcyjnym, który ma trafić do dealerów marki w drugim kwartale przyszłego roku. Premiera ma mieć miejsce w pierwszym kwartale 2021 roku, a na wydanie Civic Si poczekamy sobie zapewne dłużej, jak zresztą na Civic Type R.