Reklama
aplikuj.pl

Zdjęcia prototypu Hondy Civic Si nowej generacji

Zdjęcia prototypu Hondy Civic Si, Zdjęcia prototypu Hondy Civic Si, Civic Si zdjęcia

Honda Civic nowej generacji jest już na horyzoncie i choć dopiero rzuciliśmy okiem na jej prototyp, mamy na jej temat całą masę informacji, a nawet zdjęć w zakamuflowanych testach.

Testy Hondy Civic Si już trwają

Chociaż Civic Si nowej generacji oficjalnie nie istnieje, nowe zdjęcia szpiegowskie z forum Civic XI najpewniej pokazują właśnie ten gorętszy model Civica zbliżający się do produkcji. W rzeczywistości zdjęcia przedstawiają aż dwa egzemplarze Civic Si, które szalały na drogach w rejonie Hocking Hills w Ohio.

Czytaj też: Honda N-One 2021 nie wygląda groźnie, ale Mugen próbuje to naprawić
Czytaj też: Autonomia Honda Legend. Wyścig o bycie pierwszym trwa
Czytaj też: Roadster Honda S660 od Mugen, to bestyjka tylko z wyglądu

Należy jednak pamiętać, że choć mogą to być zdjęcia szpiegowskie nowego Civic Si, to wcale nie muszą. Pokrywa je bowiem zbyt dużo kamuflażu, który nie pozwala nam zobaczyć drobnych szczegółów, a na dodatek nie mamy zdjęć ich tyłu, gdzie ilość rur wydechowych zdradziłaby od razu identyfikację samochodu.

Niemniej jednak oba testowane egzemplarze jechały tuż za modelem Civic Si obecnej generacji prawdopodobnie w celach porównawczych.

Czytaj też: Honda Civic Sedan wyszpiegowana z kamuflażem
Czytaj też: Nowa Honda Civic Type R wyrenderowana na podstawie patentów i zdjęć
Czytaj też: Honda Civic nowej generacji skrywa wszystko pod kamuflażem

Civic 2022 zadebiutował w formie prototypu na początku tego miesiąca, aby pokazać nam, czego możemy się spodziewać po modelu produkcyjnym, który ma trafić do dealerów marki w drugim kwartale przyszłego roku. Na wydanie Civic Si poczekamy sobie zapewne dłużej, jak zresztą na Civic Type R.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News