Reklama
aplikuj.pl

Nowa Honda Civic Sedan wyszpiegowana z kamuflażem

Honda Civic, Civic nowej generacji, Honda

Zapowiedź Hondy Civic nowej generacji nadeszła nagle i bez ostrzeżenia, jak zresztą zdjęcia szpiegowskie prototypu z nadwoziem typu sedan.

Zdjęcia sedana Hondy Civic nowej generacji

Honda skutecznie chroni swoje nowe cacko przed mediami, ale wreszcie udało się fotografom uchwycić model Civic nowej generacji (via Motor1). Wprawdzie widzieliśmy już jego patenty, ale rzeczywistość oddaje wszystko przecież najlepiej.

Czytaj też: Autonomia Honda Legend. Wyścig o bycie pierwszym trwa
Czytaj teżRoadster Honda S660 od Mugen, to bestyjka tylko z wyglądu
Czytaj też: Słodka Honda N-One doczekała się sporej aktualizacji

Ciągle zakamuflowany, ale nadal pokazujący nam również swoje kształty, Civic nowej generacji wydaje się uproszczony pod kątem nadwozia względem poprzednika. Wszystko w nowej Hondzie Civic jest bardziej stonowane niż w modelu obecnej generacji, zyskując pewnego rodzaju klasy.

Pod kamuflażem widać nadwozie z mniejszą liczbą zagięć i zmienionymi liniami konstrukcyjnymi z czego jedna biegnie od linii maski po bokach do tylnych świateł tuż nad klamkami drzwi. W dolnej części drzwi znajduje się inna linia wzornicza, a jeśli idzie o kabinę, to jedna wielka tajemnica.

Czytaj teżCzy Honda Civic 2021 zachowa manualną skrzynię biegów?
Czytaj też: Nowa Honda Civic Type R wyrenderowana na podstawie patentów i zdjęć
Czytaj też: Honda Civic nowej generacji skrywa wszystko pod kamuflażem

Jak wspominaliśmy, oficjalny, trwający zaledwie 15 sekund klip wyjawił nam wcześniej, że ​​Honda zaprezentuje nowego Civica 17 listopada, ale i tak nie będzie to premiera, po której dowiemy się wszystkiego.