Reklama
aplikuj.pl

Infiniti QX60 2022 na nowym zwiastunie

Infiniti QX60 2022, Infiniti QX60, zwiastun Infiniti QX60 2022,

Jeśli czekaliście, to nadal musicie czekać, ale w nieco mniejszej niepewności. Infiniti QX60 2022 pokazał się bowiem na zupełnie nowym, oficjalnym zwiastunie.

Zwiastun Infiniti QX60 2022

Szereg zdjęć prosto od Infiniti przedstawia w pełni zakamuflowanego Infiniti QX60 2022 na ewidentnie amerykańskiej drodze stanowej w piaszczystej scenerii. Gdyby tego było mało, Infiniti szczegółowo opisało jego zaktualizowany układ napędowy, a w tym nową dziewięciobiegową automatyczną skrzynię biegów.

Czytaj też: Szanse na elektryczne modele Infiniti I-Power
Czytaj też: Nissan Armada 2021, czyli nowy wygląd i szereg ulepszeń
Czytaj też: Co nowego w Nissan Kicks 2021?

Chociaż model ciągle spowija kamuflaż, to jest on cienki, przylega ściśle do nadwozia i ujawnia maskownicę, cienkie reflektory i duże dolne wloty zderzaka. Co ważne, Infiniti QX60 2022 będzie nadal korzystać z 3,5-litrowego silnika V6, który będzie wytwarzać taką samą moc rzędu 295 KM, co poprzednik i najpewniej również moment obrotowy na poziomie 366 Nm.

Czytaj też: Nowy Nissan Qashqai zmierza do nas wielkimi krokami
Czytaj też: Nissan Pathfinder i Frontier na zwiastunie
Czytaj też: Nissan Office Pod, czyli biuro na kółkach

Ten silnik zostanie połączony z nową skrzynią biegów Infiniti opracowaną we współpracy z ZF, która ponoć doczekała się zwiększenia rozpiętości przełożeń i tym samym poprawiła poczucie przyspieszenia i ogólny komfort. Obecnie QX60 jest z kolei w testach na drogach publicznych, a jego premiera będzie miała miejsce „wkrótce”.