Reklama

John Wick – Lionsgate zaprasza na wspólny seans i spotkanie z aktorami

John Wick Youtube, John Wick gdzie obejrzeć, John Wick za darmo, John Wick zdjęcia z filmu

Już w piątek, a raczej w nocy z piątku na sobotę, na YouTube będziemy mogli obejrzeć darmową transmisję filmu John Wick. Nie jest to jednak zwykłe oglądanie, a prawdziwe show, w którym wezmą udział gwiazdy filmu.

Czytaj też: The Old Guard – Charlize Theron jako nieśmiertelna wojowniczka na zdjęciach filmu Netflixa

Wytwórnia Lionsgate stworzyła specjalny program Lionsgate Live! A Night at the Movies, który poprowadzi aktorka Jamie Lee Curtis, a towarzyszą jej aktorzy i gwiazdy YouTube’a. Całość jest transmitowana na żywo począwszy od piątku 17 kwietnia. Podczas dotychczasowych transmisji mieliśmy okazję obejrzeć Igrzyska Śmierci, Dirty Dancing i la La Land. Ostatnim filmem w repertuarze programu będzie John Wick. Transmisja ruszy o godzinie 3:00 w nocy z piątku na sobotę.

Wydarzenie ma charakter charytatywny i wszelkie zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane fundacji Will Rogers Motion Pictures Pioneers. Fundacja wspiera pracowników branży kinowej, którzy z powodu koronawirusa stracili pracę. Pokaz dostępny będzie na oficjalnym kanale Lionsgate.

Chcąc zachęcić nas do obejrzenia, zapewne nie po raz pierwszy, Johna Wicka Lionsgate nie tylko pokazuje wcześniej niepublikowane zdjęcia z pierwszej części, ale zapowiada udział obsady w piątkowym wydarzeniu. U boku prowadzącej Jamie Lee Curtis pojawią się aktorzy: Keanu ReevesHalle BerryLance Reddick i Asia Kate Dillon, a także reżyserzy Chad Stahelski i David Leitch.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News