WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

K845 czyli nowa klawiatura mechaniczna Logitech

Klawiatury Logitecha nigdy nas nie zawodzą, choć czasem szokują ceną. Co z kolei ma do zaoferowania najnowszy model w ofercie producenta w postaci K845?

Klawiatura mechaniczna Logitech K845

Logitech K845, to kolejny przedstawiciel segmentu klawiatur mechanicznych, który zgodnie z oczekiwaniami może pochwalić się podświetleniem, ale nie RGB, a jednokolorowym, białym. Stanowi to spójne połączenie z minimalistycznym wyglądem zwieńczonym aluminiową płytą, trzymającą w ryzach przełączniki.

Chociaż K845 sprawia wrażeni klawiatury nie dla graczy, a pracowników biurowych/twórców, to możemy wybrać wersje zarówno z przełącznikami idealnymi do pisania, jak i grania. Mowa o przełącznikach Red, Blue (oraz ich odpowiednikach Cherry MX) i Brown.

Po „unoszących się” klawiszach widzę świetną jakość zastosowanego tworzywa sztucznego, które razem z podświetleniem, czcionką i dwuwarstwową konstrukcją, zadba o odpowiedni komfort oraz widoczność każdego znaku.

Czytaj też: Test Logitech Wireless Illuminated K800. Klawiatura godna prezesa
Czytaj też: MK295 Silent Wireless Combo to bezgłośna klawiatura + mysz
Czytaj też: Ta klawiatura mechaniczna podbiła Kickstartera. Co w niej wyjątkowego?

Pozostałe elementy przewodowej klawiatury K845 sprowadzają się do nowoczesnego, minimalistycznego designu. Na jej spodzie znajdziemy tylko dwie tradycyjne nóżki oraz pięć podkładek antypoślizgowych.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News