Reklama
aplikuj.pl

Niewidzialny człowiek, Emma. i The Hunt – kinowe hity Universal obejrzysz na VOD

Universa, The Hunt VOD, Emma. VOD, Niewidzialny człowiek VOD, koronawirus, iTunes, Amazon, VOD, koronawirus, Universal premiery na VOD

Zamknięte z powodu koronawirusa kina przyniosły wytwórniom filmowym ogromne straty. Zwłaszcza, gdy tak jak Universal, dopiero wypuściły do kin nowe filmy. Dlatego niektórzy decydują się na internetowe premiery w serwisach streamingowych i VOD. Od dzisiaj kinowe hity Universal obejrzysz w sieci.

Sala Samobójców. Hejter już kilka dni temu trafiła na serwis VOD, gdzie za opłatą będziemy mogli obejrzeć nowy film Jana Komasy, który w kinach był zaledwie tydzień. Producent W lesie dziś nie zaśnie nikt zdecydował się wypuścić swój film na Netfliksie całkowicie rezygnując z kinowej premiery. Na początku tygodnia Universal zapowiedział, że ich najnowsze produkcje również trafią na platformy VOD, co pozwoli ograniczyć straty związane z zamkniętymi kinami.

CZYTAJ TEŻ: Inheritance – Lily Collins i Simon Pegg w zwiastunie filmu

Niewidzialny człowiek, Emma. i The Hunt niedawno debiutowały w kinach, jednak rozwijająca się pandemia i zamykane placówki kinowe w kolejnych krajach doprowadziły do strat. Nie dziwi więc decyzja o cyfrowej dystrybucji. Obecnie filmy dostępne będą w amerykańskich i brytyjskich serwisach VOD, choć, oczywiście również mieszkańcy innych krajów mogą wykupić do nich dostęp. Jednak obecnie nie ma możliwości obejrzenia ich z polskimi napisami.

Produkcje dostępne są od dzisiaj w serwisach Amazon i iTunes w standardowej rozdzielczości HD z dźwiękiem Dolby Digital 5.1. Amerykanie za dostęp zapłacą 19,99$, zaś Brytyjczycy – 15,99£.

Niewidzialnego człowieka można obejrzeć na iTunes USAAmazon USiTunes UKAmazon UK

Emmę. –  iTunes USAAmazon USiTunes UKAmazon UK

The Hunt – iTunes USAAmazon USiTunes UKAmazon UK

CZYTAJ TEŻ: Festiwal w Cannes 2020 opóźniony. Powodem koronawirus

Obecnie nie wiadomo, czy pojawią się odpowiednie wersje językowe dla innych krajów. Universal obecnie nic nie wspomina o rozszerzeniu dystrybucji na kolejne państwa i inne platformy VOD.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News