Reklama
aplikuj.pl

Kuchenny gadżet Bonbowl to pozycja obowiązkowa każdego studenta

Kuchenny gadżet Bonbowl, Bonbowl

Dla przeciętnego studenta porządna kuchnia jest niczym zdana sesja bez przygotowania – marzeniem. Dlatego to do nich jest kierowany kuchenny gadżet Bonbowl.

Kuchenny gadżet Bonbowl za 149$

Bonbowl, to w skrócie taka nowoczesna przenośna kuchenka elektryczna, sięgająca po technologię indukcyjną. Wykorzystuje więc szybko zmieniające się pole magnetyczne do wytwarzania prądów wirowych, które z kolei generują ciepło w obiekcie przewodzącym prąd elektryczny, takim jak stalowy garnek lub patelnia.

Czytaj też: Samsung rozdaje smartfony za zakup pralki i suszarki
Czytaj też: Pilot Samsung ładowany z energii słonecznej. Ale USB też ma jak coś
Czytaj też: Razer Wildcat to nie jest zwykły pad. To jest czołg!

Przenośna kuchenka Bonbowl powstawała od 2019 roku, a dziś przyjmuje miniaturową formę z dołączoną miską ze stali nierdzewnej o podwójnych ściankach. Można w niej gotować i jeść, a na koniec wrzucić do zmywarki, a w kulinarnych podbojach pomagają wbudowane przepisy z łatwo dostępnymi i czasem potrzebnym na realizację do 15 min.

Czytaj też: Lampka rowerowa Luislight L300 sięga po magnesy
Czytaj też: Problem AirPods Max! Słuchawki za 2800 rozładowują się przez noc
Czytaj też:
Opaska Moodbeam pozwoli bliskim i szefowi monitorować nasz nastrój

Czasy gotowania i temperatury są wprowadzane za pomocą dotykowego interfejsu ze szkła hartowanego. Czujniki temperatury w urządzeniu wykrywają, kiedy miska osiągnęła docelową temperaturę, a następnie tę temperaturę utrzymują. Konstrukcja miski o podwójnych ściankach zapobiega przegrzaniu jej zewnętrznej strony, więc użytkownicy mogą ją podnieść bez poparzenia rąk.