WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Kuchenny gadżet Bonbowl to pozycja obowiązkowa każdego studenta

Kuchenny gadżet Bonbowl to pozycja obowiązkowa każdego studenta

Dla przeciętnego studenta porządna kuchnia jest niczym zdana sesja bez przygotowania – marzeniem. Dlatego to do nich jest kierowany kuchenny gadżet Bonbowl.

Kuchenny gadżet Bonbowl za 149$

Bonbowl, to w skrócie taka nowoczesna przenośna kuchenka elektryczna, sięgająca po technologię indukcyjną. Wykorzystuje więc szybko zmieniające się pole magnetyczne do wytwarzania prądów wirowych, które z kolei generują ciepło w obiekcie przewodzącym prąd elektryczny, takim jak stalowy garnek lub patelnia.

Czytaj też: Samsung rozdaje smartfony za zakup pralki i suszarki
Czytaj też: Pilot Samsung ładowany z energii słonecznej. Ale USB też ma jak coś
Czytaj też: Razer Wildcat to nie jest zwykły pad. To jest czołg!

Przenośna kuchenka Bonbowl powstawała od 2019 roku, a dziś przyjmuje miniaturową formę z dołączoną miską ze stali nierdzewnej o podwójnych ściankach. Można w niej gotować i jeść, a na koniec wrzucić do zmywarki, a w kulinarnych podbojach pomagają wbudowane przepisy z łatwo dostępnymi i czasem potrzebnym na realizację do 15 min.

Czytaj też: Lampka rowerowa Luislight L300 sięga po magnesy
Czytaj też: Problem AirPods Max! Słuchawki za 2800 rozładowują się przez noc
Czytaj też:
Opaska Moodbeam pozwoli bliskim i szefowi monitorować nasz nastrój

Czasy gotowania i temperatury są wprowadzane za pomocą dotykowego interfejsu ze szkła hartowanego. Czujniki temperatury w urządzeniu wykrywają, kiedy miska osiągnęła docelową temperaturę, a następnie tę temperaturę utrzymują. Konstrukcja miski o podwójnych ściankach zapobiega przegrzaniu jej zewnętrznej strony, więc użytkownicy mogą ją podnieść bez poparzenia rąk.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News