Limitowany zegarek Girard-Perregaux zachwyca futurystyczną kopertą

Limitowany zegarek Girard-Perregaux, Laureato Absolute Wired

W tym roku mija 230. rocznica powstania pewnej marki znanej w świecie zegarków. Dlatego właśnie powstał ten limitowany zegarek Girard-Perregaux w postaci modelu Laureato Absolute Wired.

Limitowany zegarek Girard-Perregaux

Chociaż historia marki sugeruje na wskroś klasyczne podejście do produktów, w rzeczywistości świętujący 230. rocznicę Girard-Perregaux patrzy często w przyszłość, co akcentuje limitowana edycja Girard-Perregaux Laureato Absolute Wired. Wszystko przez jego futurystyczne, egzotyczne podejście materiałowe do jednego z charakterystycznych projektów marki, które stanowi oszałamiający start nowej platformy sprzedaży online.

Czytaj też: Zegarek C1 Worldglow niczym światło w ciemności
Czytaj też: Jak działa zegarek kwarcowy?
Czytaj też: Jak działa zegarek mechaniczny?

Cała wyjątkowość 44 mm koperty sprowadza się do wyjątkowego połączenia naprzemiennych warstw włókna węglowego i szklanego pod wpływem ogromnego ciepła i ciśnienia.

Dzięki temu procesorowi powstał szalenie lekki i wytrzymały materiał o wyjątkowym wyglądzie. Tarczę pozostawiono w klasycznej czerni, a obszar wokół szkła szafirowego pokolorowano delikatnie na niebiesko.

Czytaj też: Radosny kwiat artysty ozdobił nowy limitowany zegarek Hublot
Czytaj też: CZ Smart to wyjątkowy nowy zegarek od Citizen
Czytaj też: Biurkowy zegarek Batmobil, to wyjątkowa replika za ponad 100000 zł

Girard-Perregaux zastosował w limitowanym modelu Laureato Absolute Wired swój własny automatyczny mechanizm GP03300-1058. To solidny chronograf, który oferuje 46-godzinną rezerwę chodu i częstotliwość uderzeń na poziomie 28800 bph. Cena? 17700$.