Radosny kwiat artysty ozdobił nowy limitowany zegarek Hublot

nowy limitowany zegarek Hublot, limitowany zegarek Hublot

Wśród wszystkich zegarków, o których pisaliśmy, ten jest jednym z najtańszych, bo do zgarnięcia za nieco ponad 100000 zł. Oto nowy limitowany zegarek Hublot.

Nowy limitowany zegarek Hublot

Wiemy, że szwajcarska marka Hublot planuje produkcję tylko 200 egzemplarzy zegarka Hublot Classic Fusion Takashi Murakami All Black, który powstał właśnie we współprac z japońskim grafikiem Takashim Murakamą. Ten przerobił swój autorski motyw radosnego kwiatu tak, aby wpisywał się w rodzinę Classic Fusion producenta.

Czytaj też: HM9 Sapphire Vision, czyli kiedy zegarki open-heart to za mało
Czytaj też: Jak działa zegarek kwarcowy?
Czytaj też: Jak działa zegarek mechaniczny?

Kultowy radosny kwiat zyskał w zegarku trójwymiarowości z 107 czarnymi diamencikami, wybijając się ponad szafirowe szkło, pod którym nieustannie obraca się dwanaście płatków z kolejnymi 456 diamentami. Wszystko to opakowane w 45-mm ceramicznej kopercie o grubości 13,4 mm na gumowej opasce.

Czytaj też: CZ Smart to wyjątkowy nowy zegarek od Citizen
Czytaj też: Biurkowy zegarek Batmobil, to wyjątkowa replika za ponad 100000 zł
Czytaj też:
 Marzy się Wam ciekawy zegarek? Sprawdźcie Jupiter firmy Ziiiro

Zegarek Hublot Classic Fusion Takashi Murakami All Black napędza firmowy mechanizm automatyczny MHUB1214 UNICO do podejrzenia pod przezroczystym dekielkiem. Pod nim widzimy m.in. matowe elementy z szkieletowymi mostkami, nad którymi wybija się szczotkowany wachnik. Oferuje do 72-godzinną rezerwę chodu, zapewniając przy tym częstotliwość pracy mechanizmu rzędu 28800 bhp.