WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Pierwsze fotki nowego Mercedesa Klasy C w terenowym wydaniu

Mercedes przyćmił właśnie wiadomości premierą nowej Klasy S, ale nie możemy zapominać o innych modelach tego producenta, jak np. nadchodzącym samochodzie Klasy C w wydaniu All-Terrain.

Ten został uchwycony w testach, jako jedna z wersji przedprodukcyjnych z kamuflażem, który nie ukrywa jednak proporcji nadwozia kombi oraz podwyższonej wysokości jazdy. Zdjęcia pokazują, że Mercedes C All-Terrain otrzyma grubsze zderzaki, szersze progi boczne… i w sumie to wszystko, co możemy powiedzieć na temat tego nadwozia Klasy C.

Jak podaje Motor1, wydanie All-Terrain powinno mieć te same opcje napędowe, co pozostałe modele Klasy C i najpewniej nie zabraknie również mocy hybrydowej, dzięki zaktualizowanej platformie MRA i systemu napędu na wszystkie koła 4Matic w standardzie. Wewnątrz wszystko powinno wyglądać, jak w zwyczajnym kombi Klasy C z ekranem systemu infotainment MUBUX w konsoli środkowej na czele.

Czytaj też: Hyundai Kona na 2021 rok modelowy przeżywa konkretne zmiany

To pierwsze zdjęcia szpiegowskie, na których występuje Klasa C All-Terrain, więc nie jesteśmy pewni, kiedy dokładnie nadejdzie. Najpierw jednak musi nadejść sedan (na końcu tego albo na początku tego roku), a potem wersja kombi i wtedy z nią może zadebiutować też All-Terrain.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News