Reklama
aplikuj.pl

Tani sposób na elektryczny rower w postaci zestawu Clip

Tani sposób na elektryczny rower, zestaw CLip, Clip, zestaw konwersji ebike

Zestaw do konwersji Clip, to nowe podejście i tani sposób na elektryczny rower, który na dodatek wyróżnia się na tle podobnych konstrukcji samym wyglądem i budową.

Tani sposób na elektryczny rower

Zestaw Clip sprowadza się do głównego elementu w postaci rogu jednorożca, w którym to znajduje się sprytnie ukryty mechanizm napędu roweru elektrycznego. Ten cały „róg” do montażu na przednim widelcu ociera się o przednią oponę typowego roweru, zapewniając rowerzyście wspomaganie poprzez mały wałek.

Czytaj też: Stacjonarny rower Bowflex VeloCore, to coś, czego szukacie
Czytaj też: Dwa nowe elektryczne rowery FREY Bike na zwiastunie
Czytaj też: Prawdziwie użyteczny kapsel steru rowerowego od Otso

Jest to w rzeczywistości stare podejście do zapewnienia rowerowi elektrycznego wspomagania, dzięki czemu jest proste, skuteczne i przede wszystkim tanie, bo w zasięgu 399$. Może i wygląda komicznie, ale też nowocześnie, więc nie ma co narzekać. Zwłaszcza że cały zestaw jest łatwy w demontażu.

Czytaj też: Nowe elektryczne rowery turystyczne Bulls z 240 km zasięgu
Czytaj też: Szalenie lekkie limitowane rowery REA Titanide od TRed
Czytaj też: Elektryczny rower Equal wjedzie na Europejskie drogi

Zestaw Clip zapewnia akumulator o pojemności 144 Wh, co przez brak dźwigni przepustnicy zapewnia przyzwoity zasięg wspomagania na 16-25 kilometrów. Jest obecnie dostępny w USA, zapewniając wspomaganie do 24 km/h i dzierżąc 450 W silnik, czyli o całe 200 W za mocny na europejskie normy.