WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Mini Oxford Edition dostępne wyjątkowo dla wszystkich

Mini oferuje od kilku lat niedrogi model tylko dla studentów, niedawnych absolwentów oraz aktywnych lub ostatnio emerytowanych żołnierzy amerykańskich. Teraz możemy go kupić wszyscy.

Na szczęście (nasze) z powodu znacznego ograniczenia sprzedaży z powodu pandemii, Mini postanowił zaoferować samochody w wydaniu Oxford Edition wszystkim. Ponadto tej edycji doczekał się też model Countryman z napędem na przód lub na wszystkie koła. Zgodnie z obietnicą wszystkie są wycenione poniżej standardowych modeli, a jednocześnie oferują pewne dosyć kosztowne dodatki.

Tak więc, Countryman Oxford Edition zaczyna się od 25900$, a wersja AWD od 27900$. To zniżka w wysokości kolejno 3000$ i 2500$ w porównaniu do modeli Classic, ale nawet pomimo obniżki samochody i tak otrzymują ulepszone 18-calowe felgi, podgrzewane przednie fotele, antracytową podsufitkę, automatyczną klimatyzację i sześć różnych kolorów nadwozia. To ponoć koszt rzędu 5500$.

Z kolei standardowe dwudrzwiowe i czterodrzwiowe edycje Oxford Mini Cooper pozostają mistrzami cenowymi. Dwudrzwiowy Cooper Oxford kosztuje zaledwie 19750$ (to obniżka o 3650$ w porównaniu do podstawowego modelu), a i tak otrzymuje ulepszone, 17-calowe felgi, podgrzewane fotele i sześć opcji kolorystycznych, a nawet dwupanelowy panoramiczny dach.

Czytaj też: Ostatnie z ostatnich McLaren 600LT Spider Segestria Borealis

Nie wiemy jak długo Mini utrzyma taką politykę Oxford Edition, ale wiemy, że już teraz Cooper jest dostępny, a Countryman Oxford Edition będzie do kupienia w ograniczonej liczbie od lipca (via Motor1).

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News