WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [23.06.2020]

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [23.06.2020]

Podrzucamy wam kilka ciekawych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali 23 czerwca przeczytacie poniżej.

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) – zwiastun 2. sezonu

Sklep znowu otwarty! Moritz (Maximilian Mundt), Lenny (Danilo Kamperidis) i Dan (Damian Hardung) szybko stali się gwiazdami dzięki MyDrugs, czyli ich internetowemu sklepowi z narkotykami. Gdy zarobili milion euro, postanowili, że na tym koniec. Tak jakby. Decyzja o zwinięciu biznesu nie podoba się Moritzowi, którego ego nie pozwala mu na rozstanie się z lukratywnym przedsięwzięciem, a poza tym kończą mu się pomysły na okłamywanie Lisy (Lena Klenke). Lenny z kolei ciągle próbuje wkręcić do ich działalności swoją nową znajomą, hakerkę Kirę (Lena Urzendowsky). Na domiar złego na ogonie siedzi im nie tylko policja, lecz także dwóch ulicznych gangsterów.

Drugi sezon serialu „Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)” będzie dostępny na Netfliksie już 21 lipca.

Czytaj też: Lucyfer – czy będzie 6 sezon? Jest oficjalna decyzja!

Klub Opiekunek – zwiastun serialu

Serial Klub opiekunek oparty jest na bestsellerowym cyklu książek. Premierę zapowiedziano na 3 lipca.

Kristy Thomas (Sophie Grace), Mary-Anne Spier (Malia Baker), Claudia Kishi (Momona Tamada), Stacey McGill (Shay Rudolph) i Dawn Schafer (Xochitl Gomez) to najlepsze przyjaciółki, które postanawiają zostać profesjonalnymi opiekunkami do dzieci i zakładają w tym celu specjalny klub. Oprócz trudności związanych z rozkręceniem biznesu, przychodzi im też mierzyć się ze szkolnymi problemami i bolączkami dojrzewania.

Niewyjaśnione tajemnice  – zwiastun serialu

Twórcy oryginalnego serialu „Unsolved Mysteries” oraz producenci „Stranger Things” zapraszają do udziału w rozwiązywaniu nowych tajemnic. Podążaj za wskazówkami. Rozwiązuj sprawy.

Niewyjaśnione sprawy zadebiutują na Netfliksie już 1 lipca

Poznaliśmy datę premiery nowego filmu M. Nighta Shyamalana

M. Night Shyamalan szykuje nowy film dla Universal Pictures, który miał zadebiutować w lutym przyszłego roku. Z powodu pandemii premierę opóźniono i zaplanowano na 23 lipca 2021 roku. O samym projekcie właściwie nie wiemy niczego, nie znamy ani tytułu, ani fabuły, mówi się tylko, że ma być to thriller.

W obsadzie pojawią się:

  • Alex Wolff (Jumanji: Następny poziom)
  • Eliza Scanlen (Małe kobietki)
  • Thomasin McKenzie (Jojo Rabbit)
  • Aaron Pierre (Krypton) 
  • Vicky Krieps (Nić widmo)

SpongeBob Film: Na ratunek nie pojawi się w kinach

SpongeBob Film: Na ratunek to pełnometrażowy film o jednym z ulubionych bohaterów kreskówek dla młodszych ( i nie tylko) widzów. Film miał wejść do kin 22 maja, jednak z powodu pandemii premierę opóźniono na 31 lipca, potem Paramout Pictures przesunął ją na 7 sierpnia. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że nie tylko SpongeBob zaliczy kolejne opóźnienie, ale również wcale nie trafi do kin. Studio zdecydowało się na wydanie go bezpośrednio na platformach VOD. Dokładna data premiery online nie jest znana, ale ma być to początek przyszłego roku.

Zmiany, zmiany, zmiany. W świecie SpongeBoba Kanciastoportego czas na wielkie zmiany. Musiał pożegnać się ze swym ukochanym Bikini Dolnym, w którym spędził tyle lat. No, ale nie miał wyboru. Musiał wyruszyć na ratunek Gacusiowi, swemu ukochanemu przyjacielowi. 

Lin-Manuel Miranda stworzy animowany musical dla Disneya

Lin-Manuel Miranda  poinformował, że jest w trakcie pisania piosenek do nowej animacji Disneya. Akcja ma dziać się w Kolumbii, a za produkcję odpowiedzialna będzie ekipa pracująca nad Zwierzogrodem. W najnowszym wywiadzie w programie Good Morning America zdradził, że pisze animowany musical przy współpracy Disney Animation, ekipą Zwierzogrodu i Jaredem Bushem, z którym już pracował przy okazji filmu Vaiana: Skarb Oceanu.

Wielu szczegółów jeszcze nie znamy, ale według doniesień tytuł ma brzmieć Encanto (hiszp. urok) i opowiadać o młodej dziewczynie, której cała rodzina posiada zdolności magiczne a ona jedna jest na nie odporna.

Czwarty sezon Opowieści podręcznej zalicza opóźnienie

Z powodu pandemii koronawirusa prace nad 4. sezonem serialu Opowieści podręcznej zostały przerwane. Ekipa musiała zejść z planu w marcu i jeszcze nie wiadomo, kiedy będzie mogła powrócić do pracy. Hulu ogłosiło swoją decyzję o opóźnieniu dzisiaj na swojej wirtualnej prezentacji. Dokładna data nie jest znana, ale wiadomo, że będzie to już w 2021 roku.

Pierwszy serial Opowieści podręcznej zadebiutował w 2017 roku i od razu spotkał się z uznaniem krytyków. fabuła oparta jest na powieści Margaret Atwood i przedstawia wizję świata, w którym kobiety zostały uprzedmiotowione, a wszelkie nieposłuszeństwa są ostro karalne. W takiej rzeczywistości kobiety muszą walczyć o uzyskanie jakichkolwiek praw i wolność. W głównej roli występuje Elizabeth Moss.

Czytaj też: Warner Bros potwierdza polskie daty premier Diuny, Tenet i innych swoich produkcji

Tenet – nowy spot telewizyjny

Do sieci trafił dziś nowy spot promujący film Tenet w reżyserii Christophera Nolana. Niestety jest to nagranie materiału wyświetlanego w telewizji, więc jakość nie powala, można jednak zobaczyć trochę nowego materiału.

Więcej o fabule Tenet przeczytacie tutaj.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News