WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [05.02.2020]

Najciekawsze newsy – gry [05.02.2020]

Co ciekawego działo się w świecie gier wideo? Dziś wyjątkowo polski dzień!

Bloober Team i gry AAA

Bloober Team po wpadkach z mniejszymi grami, zaczął tworzenie porządnych gier ze średniej półki. Teraz dowiedzieliśmy się, że polska firma wchodzi w rynek gier AAA. Trzymamy kciuki za tytuły o sporym budżecie!

Amazonka z piekła rodem

Deweloperzy z polskiego Madmind Studio zaprezentowali nowy materiał wideo ze spin-offu kontrowersyjnego Agony. Tym razem otrzymamy slasher, który już teraz wygląda bardzo dobrze. Postać Amazonki to jedna z istot, które staną nam na drodze.

Fortnite i Harley Quinn

Fani Fortnite mogą się szykować na kolejny crossover. Tym razem do świata battle royale zawita sama Harley Quinn. Informacje o bohaterce udało się wygrzebać z kodu produkcji.

PlayStation i Nintendo nie są konkurencją dla Microsoftu

Phil Spencer, czyli „głowa” Xboxa, wypowiedział dość zaskakujące słowa. Jego zdaniem Sony i Nintendo nie są problemem dla Microsoftu, ponieważ przyszłość należy do chmury, a tam konkurencja czeka w postaci Amazonu i Google. Phil chyba zapomniał, że jest jeszcze NVIDIA, która zjada streamingową konkurencję na śniadanie. Do tego PlayStation może w końcu uruchomić PlayStation Now, a ma tam 700 gier co znacznie przebija zapowiadaną ofertę Game Passa z xCloud. Nintendo zapewne jak zwykle będzie kombinować i w jakiś sposób skradnie nasze serca.

DOOM Eternal chwali się broniami

20 marca piekło rozpali się na Waszych dyskach komputerów PC i konsol. DOOM Eternal jest już blisko, więc coraz częściej będziemy otrzymywali nowe materiały z gry. Tym razem mamy okazje przyjrzeć sie nowym broniom i ulepszeniom.