WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy tygodnia – gry [05.07.2020]

Jeszcze w styczniu o nowej generacji mówiliśmy tylko w kontekście tego jak mogą wyglądać urządzenia. Dziś już nawet rozmawiamy o grach na nextgeny! Nowa generacja jest blisko.

Używane gry na PS5 oraz kwestia kompatybilności z PS1, PS2, PS3

Tydzień ten przyniósł nam informacje na temat tego jak będziemy pożyczać sobie gry na PS5 oraz co z tymi w pudełkach na PS4? Do tego Sony dostało pytanie na temat kompatybilności wstecznej z PS1, PS2, PS3.

Zapowiedź Worms Rumble! PlayStation dalej kocha małe gry

Robaki powracają! Ale trochę kontrowersyjnych zmian w grze jest, więc ciekawe jak to się skończy dla serii. Oprócz tego – PlayStation znów zakochało się w małych grach niezależnych.

Crysis Remastered opóźniony po krytyce fanów! Brawo za słuchanie graczy!

Do sieci wyciekł ten zwiastun gry oraz kilka zrzutów ekranu.

To nie wygląda lepiej niż oryginał, ale twórcy posłuchali krytyki graczy i odnieśli się do negatywnych wypowiedzi.

Gry na PS5 i Xbox Series X będą droższe? Cena NBA 2K szokuje!

Znowu powraca temat droższych gier na start nowej generacji. Czyżby tym razem nastąpił ten moment, w którym gry pudełkowe jednak zdrożeją? Gry na PS5 i Xbox Series X za 299 złotych?

Czytaj też: Dirt 5 na PS5 lepsze niż na Xbox Series X?

Serial Fallout powstaje. Amazon Prime z mocną produkcją

Aż dziwne, że w dzisiejszych czasach udało się utrzymać w tajemnicy taką informację. Na Amazon Prime pojawi się serial Fallout. Ekipa twórców daje nadzieję na ciekawy obraz.

The Last Of Us 2 miało otwarty świat. Fabuła była początkowo inna

Czy w starej wersji fabuły i strukturze budowy gry nie byłoby tyle narzekania? Oczywiście, że by były. Ale jeśli chcecie przekonać się jak miał wyglądać tytuł to zapraszamy do wpisu.

Dirt 5 na PS5 lepsze niż na Xbox Series X?

Okazuje się, że teraflopy to nie wszystko. PlayStation 5 zaoferuje te same doznania wizualne co Xbox Series X, a do tego sprawi, że gracze będą lepiej odbierać grę. Jak słabsza konsola tego dokona?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News