Reklama
aplikuj.pl

Najciekawsze newsy tygodnia – gry [20.09.2020]

najciekawsze newsy, podsumowanie dnia

Ależ to był tydzień pełen atrakcji. W końcu Xbox i PlayStation zaczęli sypać informacjami na lewo i prawo, a my żyliśmy w ciągłej nowogeneracyjnej euforii.

Sam Shakespeare dłubał przy PS5! Nazwy kodowe to dowód

Początek tygodnia pozwolił nam zrozumieć dlaczego Sony tak bardzo lubi poezję. Połączono Shakespeare’a z PS5 i wszystko stało się jasne.

Data wydania Hellish Quart jest zaiste wyborna

W tym całym natłoku informacji, który miał zaraz nastąpić pojawiła się data wydania Hellish Quart. Kubold tworzy wspaniałą polską produkcję. Musicie to zobaczyć!

Zamówienia przedpremierowe Xbox Series ogłoszone! Kiedy się szykować?

Microsoft ujawnił jedną z ostatnich informacji na temat nowej generacji konsol. Mianowicie – kiedy ruszą zamówienia przedpremierowe?

Polskie ceny gier PS5. Za granicą już nawet 80 dolarów!

Tymczasem mogliśmy jeszcze zobaczyć jak prezentują się polskie ceny gier na PS5. Cóż, po zobaczeniu tych pudełkowych cen zastanawiam się teraz ile będą kosztowały gry cyfrowe oraz na jaką wartość wycenią używane gry polscy gracze.

Czytaj też: Capcom tak się skupił na Devil May Cry 5: Special Edition, że zapomniał o PC

PlayStation chwilę myślało, czy warto zrobić GamePassa i wyszło im, że nie warto

Chcieliśmy odpowiedź na Xbox Game Pass. Dostaliśmy coś innego. Też fajnego, ale euforii z powodu tej usługi nie ma. Tymczasem o PlayStation Now dalej cisza…

Wymagania sprzętowe Cyberpunk 2077. Gra nie wymaga mocnego komputera

W całe to zamieszanie z PS5 i Xbox Series zdołali też wbić się REDzi. Ich ostatnie zwiastuny Cyberpunk 2077 prezentują się niebywale dobrze. No i znamy już wymagania sprzętowe.

Sony uważa, że taka słaba konsolka jak Xbox Series S to się nie sprzeda

Sony po tym jak już oboje z Microsoftem ujawnili swoje konsole stało się trochę wygadane. Oby ta pewność ich nie zgubiła.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News