Nissan Pathfinder nowej generacji wyszpiegowany na ulicy

Nissan Pathfinder nowej generacji wyszpiegowany,Nissan Pathfinder nowej generacji, zdjęcia Nissana Pathfindera, nowy Nissan Pathfinder

Niestety, a może i stety, Nissan należy do tych producentów, którzy dobrze ukrywają swoje samochody testowe. Przykładem tego jest Nissan Pathfinder nowej generacji, który w ciągu ostatniego roku pojawił się zaledwie dwa razy w obiektywie.

Nissan Pathfinder nowej generacji na zdjęciach

Dziś świętujemy więc trzeci zestaw fotek szpiegowskich zakamuflowanego Nissana Pathfindera nowej generacji. Udostępnił je cars_secrets na Instagramie, wpadając na pojazd testowy spowity w kamuflażu w ruchu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Czytaj też: Nissan Armada 2021, czyli nowy wygląd i szereg ulepszeń
Czytaj też: Co nowego w Nissan Kicks 2021?
Czytaj też: Kabina nowego Nissan Qashqai 2021 oficjalnie ujawniona

Kilka niekoniecznie najwyższej jakości fotek pokazuje to, co najważniejsze, a więc przednią i tylną część tego prototypu, gdzie widzimy światła zgodne ze specyfikacją produkcyjną. Widok z przodu jest tym diamencikiem, ponieważ wyraźnie pokazuje zarys dużej osłony chłodnicy V-Motion, która jest obecnie charakterystycznym elementem dla większości nowych modeli Nissana.

Czytaj też: Premiera Nissan X-Terra 2021. Znany model powraca!
Czytaj też:
Nissan zapowiada kolejny samochód. To SUV z korzeniami pickupa
Czytaj też:
Nissan Note trzeciej generacji na 2021 rok modelowy

Dodatkowy kamuflaż z tyłu nadal przesłania linie nadwozia i to w sposób, w który sprawia, że nie możemy być pewni, co ten SUV nowej generacji kryje w tajemnicy. Serwis Motor1 dotarł dodatkowo do plotek na temat kwestii mechanicznych, a wcześniej podrzucił nam te fotki z wydaniem bardziej zakamuflowanym:

Według nich Nissan Pathfinder nowej generacji otrzyma zupełnie nowy, dziewięciobiegowy automat, który może zastąpić CVT ze standardowym napędem przednim i opcjonalnym napędem na wszystkie koła. Możliwe też, że obok 3,5-litrowego silnika V6 opcją będzie również 2-litrowy VC-turbo prosto z modelu Altima. Spodziewamy się, że nowy Pathfinder zadebiutuje przed końcem roku.