Reklama
aplikuj.pl

Skoda Enyaq GT pokazała się w jeszcze skromniejszym kamuflażu

Skoda Enyaq GT

Enyaq iV jest już z nami, bo oficjalna premiera elektrycznego SUVa Skody miała miejsce wiele tygodni temu. Dziś jednak przyglądamy się jego podkręconej wersji. Oto Skoda Enyaq GT (czy na pewno?) na zdjęciach.

Skoda Enyaq GT wyszpiegowana

Nie jest żadną tajemnicą, że Enyaq iV to siostrzany model Volkswagena ID.4 i podobnie jak ten zadebiutuje w wersji GTX, tak też Enyaq doczeka się podkręconego wydania. Jest nim Enyaq GT, który został właśnie uchwycony w obiektywie z najmniejszym stopniem zakamuflowania, jak do tej pory.

Czytaj też: Nowa Skoda Fabia wyszpiegowana z produkcyjnym nadwoziem
Czytaj też: Czy kombi Skoda Fabia przetrwa?
Czytaj też: Skoda trafiła w dziesiątkę. To powinien mieć każdy samochód

Ten mniej praktyczny, ale bardziej sportowy model dzierży spadającą w stronę tyłu linię dachu, dzięki czemu uzyskał bardziej elegancki profil boczny kosztem przestrzeni nad głową z tyłu i pojemności ładunkowej. Okna na tyle zostały rzecz jasna stosownie pomniejszone, a spojler dachowy został usunięty, aby nadać tylnej części Enyaq GT bardziej elegancki wygląd.

Czytaj też: Podkręcona Skoda Octavia RS kontra BMW 745Le Hybrid
Czytaj też: Kiedy doczekamy się modelu Skoda Fabia nowej generacji?
Czytaj też: To prototypowa Skoda Fabia nowej generacji, czy odświeżony VW Polo?

Jak już wspomnieliśmy, wydanie Enyaq GT będzie dzierżyć bardziej wydajny układ napędowy, choć na ten temat nie znamy żadnych szczegółów. Ba, nie wiemy nawet, czy nazwa Enyaq GT jest prawidłowa, bo Skoda nic w tej kwestii nie potwierdziła.