Reklama
aplikuj.pl

Nowe Audi RS3 Sportback wyszpiegowane w zimowych testach

Nowe Audi RS3 Sportback wyszpiegowane, Nowe Audi RS3 Sportback, Audi RS3 Sportback wyszpiegowane, Audi RS3 Sportback 2021

Nowe Audi RS3 Sportback ponownie pojawiło się przed obiektywem, ale tym razem w śnieżnej scenerii, gdzie sprawdza swoje możliwości w minusowych temperaturach.

Nowe Audi RS3 Sportback na zdjęciach

Świeże zdjęcia pokazują, że Audi ciągle pracuje nad rozwojem swojego samochodu, który tym razem wystąpił przed kamerą w wersji hatchback. Jego kamuflaż zakrywa tylko błotniki, progi boczne oraz tylną i przednią konsolę, więc do okazałych nie należy – zwłaszcza że opina nadwozie ciasno i jednoznacznie pokazuje kryjące się pod nim kształty.

Czytaj też: Audi Q5 E-Tron i elektryczne Porsche Macan z datą premiery
Czytaj też: 
Oto nowe Audi SQ5 Sportback TDI 2021
Czytaj też:
 Spójrzcie na nowe Audi TTS 2021 i przywitajcie wersję Competition Plus

Kamuflaż nie zasłania szerokiej kartki na przodzie z dwoma wlotami w rogach, jak również ogólnej formy świateł LED i masywnych podwójnych rur wydechowych na tyle, gdzie znalazł się nieco bardziej agresywny tylny dyfuzor.

Najnowsze dane sugerują, że RS3 2021 może napędzać moc nawet 415 KM z wielokrotnie zachwalanego 2,5-litrowego TFSI, podczas gdy niemieckie publikacje wspominają nawet o 450-konnych układach. Niestety poprzednia generacja RS3 miała ciężkie życie w Europie z powodu bardziej rygorystycznych przepisów dotyczących emisji, co zmusiło Audi Sport do tymczasowego wycofania tego modelu.

Czytaj też: Spójrzcie na prototyp Audi Q4 E-Tron Sportback na tle śniegu
Czytaj też: 
Elektryczne Audi na rajd Dakar 2022
Czytaj też: 
Produkcja Audi E-Tron GT rusza, choć debiutu jeszcze nie było

Na szczęście i dla nas, Europejczyków ten model nie będzie owocem zakazanym, bo Audi postarało się o spełnienie norm, stawiając na pięciocylindrowy silnik rzędowy z turbodoładowaniem, który trafił już do RS Q3 i RS Q3 Sportback. Na premierę Audi RS3 i RS3 Sportback według najnowszych raportów poczekamy do 2021 roku, a dokładnie mówiąc, do września.