Reklama
aplikuj.pl

Nowa generacja BMW Serii 7 na zdjęciach w topowej i elektrycznej wersji

Nowa generacja BMW Serii 7 na zdjęciach, Nowa generacja BMW Serii 7, BMW Serii 7 na zdjęciach,

Niestety nowa generacja BMW Serii 7 jest dla nas ciągle sporą tajemnicą, bo choć prototypów widzieliśmy już sporo, solidny kamuflaż utrudnia nam ocenę szczegółów. Tym razem nie jest inaczej.

BMW Serii 7 na zdjęciach

Na fotkach szpiegowskich widzimy najpewniej przedstawiciela Serii 7 z wyższej półki, co potwierdzają aż cztery końcówki wydechu. Można więc spekulować, że pod maską tego prototypu M760i znajduje się solidny silnik V8, ale najpewniej nie 6,6-litrowy V12. Pod kątem nadwozia dzierży on subtelny spojler na pokrywę bagażnika, którego brakuje drugiemu prototypowi.

Czytaj też: Zdjęcia nowego BMW X7 podczas śnieżnych testów
Czytaj też: BMW o dogadzaniu wszystkim. Zapewne wiecie o co chodzi
Czytaj też: Nowe BMW Serii 7 zaskoczą funkcjami i wyglądem?

Chociaż oba prototypy mają wiele cech wspólnych na czele z kamerami na przednich błotnikach, czy klamkami drzwi, pozostających w jednej płaszczyźnie z nadwoziem pod fałszywymi naklejkami. Ocena samych kształtów jest utrudniona przez dające się dostrzec fałszywe panele (via Motor1).

Najpewniej przednie i tylne światła są prowizoryczne i zostaną zastąpione bardziej wymyślnymi klastrami w modelu produkcyjnym. Co ciekawe, zdjęcia powyżej ujawniają też w pełni elektryczny model i7 (poniżej), który wydaje się w dużej mierze mieć ten sam projekt, co swoje spalinowe rodzeństwo.

Czytaj też: Dealerzy Volvo chcą większego SUVa do rywalizacji z BMW X7
Czytaj też: Wyszpiegowano prototyp BMW X4 M 2022
Czytaj też: BMW M4 CSL może wrócić wcześniej, niż kiedyś

Według plotek nowa generacja BMW Serii 7 będzie składać się z wersji 735d, 740i, 745e i M750e, a warianty elektryczne w postaci serii i7 będą miały pochodne pokroju i740, i750 oraz i7 M60. Sama premiera ma nastąpić na przełomie 2021 i 2022 roku.