Reklama
aplikuj.pl

Zdjęcia nowego BMW X7 podczas śnieżnych testów

Zdjęcia nowego BMW X7, Zdjęcia BMW X7, nowe BMW X7

W 2019 roku modelowym BMW zaczęło wojować na rynku luksusowych, wielkich SUVów m.in. z Mercedes GLS. Najwyższy czas więc na odświeżenie, które potwierdzają zdjęcia nowego BMW X7.

Zdjęcia nowego BMW X7 2022

Zdjęcia w obecnej formie sugerują, że nowe BMW X7 zadebiutuje pod koniec tego roku, jako model na 2022 rok modelowy. Co więc szykuje producent do tego jednego z najnowszych samochodów w swojej ofercie? Zgodnie z oczekiwaniem, nic wielkiego, a tradycyjne odświeżenie, zgodne z szeroko znaną strategią firmy.

Czytaj też: Dealerzy Volvo chcą większego SUVa do rywalizacji z BMW X7
Czytaj też: Wyszpiegowano prototyp BMW X4 M 2022
Czytaj też: BMW M4 CSL może wrócić wcześniej, niż kiedyś

Obecnie BMW X7 2022 przechodzi testy w zimowych warunkach i niestety z kamuflażem na przedniej i tylnej konsoli, który nieco bruździ w myśl doszukiwania się zmian.

Widać jednak, że nowa X7 czerpie nowości z świeżej serii 7 (również w testach), jako że widzimy nowe reflektory położone niżej na przedniej konsoli, które oddziela od siebie jakby szersza maskownica. Zmiany na tylnej części pojazdu są bardziej subtelne, więc w grę wejdzie lekki lifting grafiki świateł i samego zderzaka.

Czytaj też: Nowe zdjęcia BMW i4 w testach ujawniają maskownice chłodnicy
Czytaj też: BMW o dogadzaniu wszystkim. Zapewne wiecie o co chodzi
Czytaj też: Nowe BMW Serii 7 zaskoczą funkcjami i wyglądem?

Wewnątrz X7 podobno otrzyma nową, zakrzywioną deskę rozdzielczą i najpewniej ulepszenia pod kątem systemu infotainment. W obecnym wydaniu X7 korzysta z turbodoładowanego rzędowego silnika o sześciu cylindrach o pojemności 3,0 litra lub 4,4-litrowego silnika V8 z podwójnym turbodoładowaniem. Ten drugi generuje 462 KM mocy i 649 Nm momentu obrotowego, ale najpewniej te wartości zostaną nieco podbite.