Reklama
aplikuj.pl

Nowe elektryczne rowery Bianchi spełnią wymagania wielu

Nowe elektryczne rowery Bianchi, elektryczne rowery Bianchi, nowości Bianchi, rowery Bianchi

Oto nowe elektryczne rowery Bianchi, czyli włoskiego producenta, które trafią w ramach świeżej serii pod rodzinę E-Omnia i zapewnią klientom szeroki wybór modeli.

Nowe elektryczne rowery Bianchi

Trzy nowe serie ebike firmy Bianchi obejmują łącznie osiem nowych modeli w postaci C-Type, T-Type oraz X-Type dla kolejno miasta, wypraw trekkingowych i górskich wojaży. Podczas gdy ten drugi będzie oferowany w wydaniu dla kobiet i mężczyzn oraz smaku FT-Type z pełnym zawieszeniem, górski model wystąpi też w formie FX-Type również z pełnym zawieszeniem.

Czytaj też: Nowy elektryczny motorower FTN Motion uderza w nurt retro
Czytaj też: Ultralekki elektryczny rower Crow poprosi wkrótce o pieniądze
Czytaj też: Elektryczny rower Ride1Up Prodigy zachwyca wyce

Szerokie możliwości dostosowywania tych modeli znajdziecie w oficjalnym konfiguratorze producenta. Tam można skonstruować swój model pod kątem 500/625 Wh akumulatora z opcją dodatkowego ogniwa dla podwojonego zasięgu, łańcucha/paska, hamulca ABS, dodatków użytkowych oraz wykończeń.

Czytaj też: Elektryczny rower LeMond Prolog waży zadziwiająco mało
Czytaj też: HAVN jako idealne miejsce parkowania dla elektrycznych rowerów
Czytaj też: Rower elektryczny na 4 kołach? CityQ ma zapewnić wysoką stabilność

Bez względu na wybór w konfiguratorze, nowe elektryczne rowery Bianchi są napędzane pośrednim silnikiem Bosch Performance CX, który generuje 85 Nm momentu obrotowego i zapewnia do 340% wspomagania. Podstawowe ceny rowerów wahają się z kolei od 3320 do 4800 euro zależnie od wybranego modelu i dodatków.