WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nowe kompaktowe projektory Sony

Nowe kompaktowe projektory Sony

Firma Sony dodała właśnie do swojej oferty parę nowych kompaktowych projektorów, które zostały stworzone z myślą o wysokiej jakości obrazów w środowiskach o wielkości sal lekcyjnych.

Dwa kompaktowe projektory Sony

Najnowsze projektory WUXGA firmy Sony mają mniej niż 10 cm wysokości i ważą około 6,8 kg, co według firmy sprawia, że ​​VPL-PHZ60 jest najmniejszym i najlżejszym projektorem laserowym o jasności 6000 lumenów w swojej klasie (via New Atlas). Tymczasem model VPL-PHZ50 oferuje 5000 lumenów, siedząc w tym samym pudełeczku.

Czytaj też: Polaris Laser TV to idealny projektor do małych pomieszczeń
Czytaj też: Oto jak dotąd najjaśniejszy projektor Epson
Czytaj też: To nie projektory, a światła Digital Matrix LED Audi

Dzięki możliwości wyświetlania obrazów o przekątnej od 40 do 300 cali oba modele natywnie obsługują 4K 30p i oferują przesunięcie obiektywu w pionie o 55% w przypadku montażu na suficie, chociaż kompaktowy charakter projektorów umożliwi ich montaż i opcje instalacji. Obsługuje wejścia Mini D-Sub, HDMI i kompozytowe, a wyjście audio zapewnia wbudowany głośnik 16 W lub gniazdo 3,5 mm.

Czytaj też: LG ogłosiło projektor HU810P i twierdzi, że innego takiego na rynku nie ma
Czytaj też: Kinowe doznania z domowej kanapy. Sony prezentuje nowe projektory 4K
Czytaj też: Samsung The Premiere to banalnie prosty projektor

Projektory są wyposażone w technologię poprawy jakości obrazu Reality Creation firmy Sony i mają także funkcję inteligentnej instalacji, która usprawnia proces konfiguracji, automatycznie wybierając najlepszą jakość obrazu, moc światła i system chłodzenia w zależności od środowiska. Ich ceny pozostają jednak nieznane, ale do sprzedaży oba modele trafią już od przyszłego miesiąca.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News