Reklama
aplikuj.pl

Polaris Laser TV to idealny projektor do małych pomieszczeń

Polaris Laser TV, projektor, Polaris Laser

Co powiecie na ekran o przekątnej rzędu 200-cali po oddaleniu projektora o zaledwie 79 centymetrów? Na to pozwala Polaris Laser TV, czyli projektor idealny do małych pomieszczeń.

Projektor Polaris Laser TV

Na Indiegogo został właśnie ufundowany projektor Polaris Laser TV, który jest zdolny do generowania obrazu o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli razem ze współczynnikiem rzutu 0,25:1. To właśnie sprawia, że nie trzeba go oddalać nawet na metr, aby wyświetlił pełny, 200-calowy „ekran”.

Czytaj też: To nie projektory, a światła Digital Matrix LED Audi
Czytaj też: Kinowe doznania z domowej kanapy. Sony prezentuje nowe projektory 4K
Czytaj też: LG ogłosiło projektor HU810P i twierdzi, że innego takiego na rynku nie ma

Trójkolorowy laser Bomaker Polaris Laser TV łączy indywidualnie skalibrowane źródła światła czerwonego, zielonego i niebieskiego w 107% przestrzeni kolorów BT.2020 i 151% gamy DCI-P3 (via New Atlas). Szczytowo generuje 2500 lumenów ANSI, eliminując potrzebę zaciemniania pomieszczenia, obsługując przy tym również certyfikat HDR10, zapewniający głębszą czerń i jaśniejszą biel.

Polaris Laser TV napędza układ MSD 6A-838 taktowany zegarem 1,7 GHz, z którym współpracują 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Projektor ma nawet wbudowany soundbar z kodekami audio Dolby i DTS, a kiedy nie generuje obrazu, może również służyć jako głośnik Bluetooth.

Czytaj też: Samsung The Premiere to banalnie prosty projektor
Czytaj też: Ten gamingowy projektor ma lepsze odświeżanie od Waszego monitora
Czytaj też: Ekran dotykowy na biurku, czy film na ścianie? Z tym projektorem można wiele

Po stronie złączy Polaris Laser TV oferuje S/PDIF i RCA, a także USB 2.0 i HDMI 2.0, uzupełniając całość modułem Wi-Fi, czy portem LAN. Cena za to cacko wynosi całe 1999$ w kampanii Indiegogo, na której – jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – wysyłka rozpocznie się w grudniu.