Reklama
aplikuj.pl

Nowe Porsche 718 Cayman GT4 RS na zdjęciach

Porsche 718 Cayman GT4 RS, Porsche 718, Cayman GT4 RS, nowy Cayman, GT4 RS 2020

Porsche 718 Cayman to ekscytujący pojazd sam w sobie, więc możecie sobie wyobrazić, jak świetna będzie jego wersja GT4 RS.

Porsche 718 Cayman GT4 RS zapewni już z zasady hardcorowemu sportowemu coupe jeszcze ostrzejszy charakter. Jego najnowszą wersję uwiecznili fotografowie podczas testów (via Motor1), a sam samochód nawet nie zawracał sobie głowy przesadnym kamuflażem.

Czytaj też: Dawn Silver Bullet będzie gratką dla kolekcjonerów

Z przodu prototyp na tych zdjęciach wydaje się mieć niemal taką samą, choć nieco większą deskę rozdzielczą, jak obecny 718 Cayman GT4. Zakamuflowany prostokąt pośrodku obejmuje z kolei jedno z miejsc, w których Porsche nagradza swoje modele RS stosownym znaczkiem.

Czytaj też: Dziwne skrzydło na tyle i wyjątkowa skrzynia biegów, czyli TSR-S od Zenvo

Ta wersja nowego Nowe Porsche 718 Cayman GT4 RS ma centralnie przykręcane różne felgi na przedniej i tylnej osi. Tuż za oknami bocznymi znajdują się z kolei żeberka pokryte czarną taśmą, a na tyle stoi dumnie mniej masywne, niż przypuszczaliśmy, skrzydło.

Ten Porsche 718 Cayman GT4 RS prawdopodobnie używa zestrojonej wersji 4-litrowego silnika GT4 o pojemności 4 litrów, który zapewnia 414 koni mechanicznych. Data jego debiutu wciąż pozostaje tajemnicą.