WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Oto nowy Ford Edge 2021, to przede wszystkim zmiany w kabinie

Oto nowy Ford Edge 2021, to przede wszystkim zmiany w kabinie

Nowy Ford Edge na 2021 rok, to przede wszystkim zmiany w kabinie na czele z systemem infotainment, bo na zewnątrz tego modelu niewiele się zmienia.

Ford Edge 2021, czyli ewolucja w kabinie

Jak wspominaliśmy, to, co widzimy z zewnątrz w przypadku Edge 2021, to tylko nowe opcje felg (od 18- do 21-calowych) i dwa odcienie szarości dla karoserii. Znacznie więcej dzieje się wewnątrz.

Czytaj też: Nie powinniśmy widzieć tych zdjęć Ford EcoSport Active 2021, ale tam!
Czytaj też: Ford zmienia Mustanga Mach-E dla nas, Europejczyków
Czytaj też: Elektryczny Mustang z siedmioma silnikami kontra benzynowy kuzyn

W 2021 roku modelowy Ford Edge dzierży 12-calowy, zorientowany pionowo wyświetlacz w standardzie, który zastąpił 8-calowy wariant. Wokół niego znajdziemy dwa otwory wentylacyjne oraz system zarządzania muzyką. Opcje klimatyzacji znalazły się w dolnej sekcji wyświetlacza.

Oprogramowanie Sync 3 zostało z kolei ulepszone do wersji Sync 4A. Teraz system infotainment modelu Edge wspiera też bezprzewodowo funkcje CarPlay i Android Auto, a na dodatek posiada wbudowaną nawigację z informacjami o ruchu i zagrożeniach.

Większy ekran 2021 Edge umożliwia właścicielom podzielenie wyświetlacza na okna, a ulepszona technologia obsługuje rozpoznawanie głosu nawet podczas konwersacji między pasażerami.

Czytaj teżDoczekamy się luksusowej marki Forda w Europie?
Czytaj też: Ile będzie kosztował Ford Mustang Mach 1?
Czytaj też: Ford ujawnił Mustanga Mach 1 dla Europy

Po stronie dodatków są dwa porty USB z czego jedna to USB-C, jak również nowe opcje wnętrza, obejmujące kolor ceramiczny dla wykończenia Titanium Elite i materiał w przypadku SEL.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News